عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم
ads

طرفداران آذري قبلأ هم تجربه بين المللي داشته اند

هوشنگ نصيرزادهنصيرزاده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار باشگاه در خصوص شرایط تيم تراكتورسازی در جام باشگاه های آسيا گفت: حريفان تراكتورسازی از بازيكنان خارجی زيادی برخوردار هستند ، مربيان بزرگی دارند ولی تراكتورسازی با هیجان بازی می كند ، بازی تماشاگر پسندی را ارائه می دهد و رقبای سختي دارد ولي اميدواريم بتواند عملكرد خوبي داشته باشد.

داوران بازی تراکتور و الجزیره از طرف AFC اعلام شد

تراكتورسازی در آسيااسپور نيوز : ديدار تيم‌های تراکتورسازی تبريز و الجزيره امارات در تبريز که روز سه شنبه 8 اسفند 91 در تبريز برگزار می شود را تيم داوری از چين قضاوت خواهند کرد. «تان های» به عنوان داور وسط و کمک هايش از کشور چين قضاوت بازی تيم‌های تراکتورسازی تبريز و الجزيره امارات را بر عهده دارند.  ناظر بازی از کشور هند و ناظر داوری از کشور سوريه انتخاب شده است.

شناسنامه فراموش شده فوتبال شهرستان ارومیه

باشگاه اروميه جوان

بعضی تیم ها با هزینه هایی كه برای عالیجنابان دلال دارند دیگر جای منفعتی برای حضرات ندارند حتی این گونه تیم ها از رنگ لباس معین ، لوگو و تارنما (سایت) خبری هم محرومند چه رسد به سابقه و افتخارات !!!تیم ارومیه جوان تنها تیمی است كه به لطف نتایج خیره كننده و لیاقت خودش در لیگ دسته دوم ایران حضور داشته و نه با حمایت آقایان !!!

نظرسنجی
به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129318854624831,70433,2102,150,359