عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 989
تاریخ انتشار: چهارشنبه 03 تیر 1394 - 12:06
نویسنده: admin
با هماهنگی نیروی انتظامی 10 باشگاه غیرمجاز در تبریز پلمپ شد

 

وی افزود: در حال اقدام برای پلمپ بقیه باشگاههای غیرمجاز هستیم و بر اجرای این امر مهم تاکید داریم و با قدرت به پلمپ باشگاههای غیرمجاز ادامه خواهیم داد.

 

ستوده نژاد تصریح کرد: توجه به وضعیت باشگاه های ورزشی و نظارت و بازرسی بیشتر از این اماکن موجب می شود افراد بیشتری به ورزش علاقه نشان دهند و همین امر متضمن سلامت اقشار مختلف جامعه است.

 

وی به خطرات استفاده از مواد نیروزا و مکمل های غیر قانونی و غیرمجاز اشاره کرد و گفت: با توجه به اهمیتی که شهروندان به سلامت خود می دهند نصب تبلیغات و پیامدهای هشدار دهنده در باشگاه های ورزشی، استفاده از این گونه مواد خطرناک را کاهش می دهد.

 

رئیس ورزش و جوانان شهرستان تبریز بیان کرد:باشگاه ها به عنوان مکان های امن که باعث ایجاد شور و نشاط در افراد می شوند یکی از مهم ترین بخش های ورزش هستند از این رو باید نظارت لازم برنحوه عملکرد آنها انجام شود و در ایام ماه مبارک رمضان و خصوصا بعد از افطار نظارت بر سالنها و استخرها تشدید خواهدشد چرا که به سلامتی مردم در اماکن ورزشی اهمیت می دهیم.

 

ستوده نژاد افزود: با توجه به اهمیت این موضوع ، بازرسی از باشگاه های ورزشی به صورت مستمر و با قوت دنبال می شود و باشگاههایی که زمان پروانه فعالیت به اتمام رسیده نیز سریعا برای تمدید مراجعه نمایند و در صورت عدم تمدید این باشگاهها نیز پلمپ خواهند شد. 

 

ستوده نژاد گفت: در شهرستان تبریز در سال 1394 بیش از 70 مورد اخطار به اماکن ورزشی داده شده است که از 35 مورد تعهد کتبی و محضری گرفته شده تا بر اساس زمان درخواستی رفع مشکل نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پلمپ , باشگاه , غیرمجاز , تبریز , مواد نیروزا , مکمل های غیرمجاز , ورزش و جوانان

 

 

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
12941885454115,78118,296137,9922,551,791