عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 956
تاریخ انتشار: شنبه 16 خرداد 1394 - 11:04
نویسنده: admin
توضیحات عباسی در خصوص بازیکنان و وضعیت نقل و انتقالات باشگاه تراکتورسازی

 

اخبار تراکتورسازی/وی در مورد اینکه بحث تمدید قرارداد آندرانیک تیموریان و لوسیانو ادینهو به کجا انجامید، اظهار داشت: با تیموریان چند بار صحبت کردم و او فعلا در اردوی تیم ملی حضور دارد. قرار است در اولین فرصت جلسه‌ای با او برگزار کنیم تا در این ارتباط به توافق برسیم.

عباسی در ادامه یادآور شد: قبل از اینکه لوسیانو ادینهو برای استراحت به کشورش سفر کند با او به همراه مدیر برنامه‌اش صحبت کردیم. قرار است پس از اتمام تعطیلات او به ایران بازگردد تا در رابطه با فصل بعد صحبت‌های نهایی را انجام دهیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که سربازی فرشاد احمدزاده به اتمام رسیده و او با توجه به قراردادی که با پرسپولیس دارد باید به این تیم بازگردد، عنوان کرد: وضعیت پرسپولیس نامشخص است و ما نمی‌دانیم موضع سرمربی و مدیریت این باشگاه در قبال احمدزاده چیست. اولیویرا دو لیست به ما ارائه کرده که در آن تمامی خواسته‌هایش مشخص است. ما هنوز با بازیکنان سرباز وارد صحبت نشدیم. 5 بازیکن سرباز تراکتورسازی که خدمت‌شان به پایان رسیده که در این میان تنها یک نفر از آنها بازیکن آزاد محسوب می‌شود. باید در هیأت مدیره این مسئله مطرح شود و همچنین یک جواب هم از سوی باشگاه پرسپولیس دریافت کنیم تا ببینیم شرایط چطور می‌شود.

عباسی در رابطه با اینکه نام بازیکنانی مثل علیرضا بیرانوند،‌ مهدی شریفی، اسماعیل شریفات و .. برای حضور در تراکتورسازی جهت گذراندن خدمت سربازی مطرح می‌شود، خاطرنشان کرد: بعضی از موضوعات مربوط به خود بازیکن است. یک بازیکن همچنان می‌تواند از معافیت تحصیلی استفاده کند اما می‌خواهد سرباز شود. برخی از نفرات هم ترجیح می‌دهند همچنان از معافیت‌های تحصیلی و غیره استفاده کنند. به هر حال شرایط سربازی سخت‌تر است و قرارداد بازیکن بر اساس آئین‌نامه ستاد کل نیروهای مسلح منعقد می‌شود. معمولا دوستانی که سرباز می‌شوند دوست دارند در تراکتورسازی بازی کنند. باید این موارد را به طور دقیق مشخص کنیم و سپس در این ارتباط که کدام بازیکنان به تیم می‌آیند صحبت کنیم.

 

 

 

 

اخبار تراکتورسازی , اخبار باشگاه تراکتورسازی , نقل و انتقالات لیگ برتر , اخبار لیگ برتر , نقل و انتقالات تراکتورسازی , اخبار نقل و انتقالات باشگاه تراکتورسازی , اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر, آندرانیک تیموریان , لوسیانو ادینهو , فرشاد احمدزاده ,اولیویرا

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418859505404,29512,002131,6982,545,497