عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 831
تاریخ انتشار: پنجشنبه 23 بهمن 1393 - 21:08
نویسنده: admin

 

اخبار تراکتورسازی

کسب دو امتیاز از نه امتیاز ممکن در سه هفته گذشته صبای قم را در یک شرایط بحرانی قرار داده است. این تیم که در حال حاضر با 25 امتیاز در مکان هشتم جدول رده بندی قرار دارد در صورت یک لغزش دیگر سقوط چند پله ای در جدول رده بندی انتظار این تیم را می کشد و این مساله می تواند حساسیت بازی فردا را برای شاگردان مهدی تارتار بیش از پیش کند.

پیش بازی صبای قم تراکتورسازی+ترکیب احتمالی، داوران و محرومان بازی

برکناری رسول خطیبی از سمت سرمربیگری تراکتورسازی به علت اختلافاتی که با هیئت مدیره باشگاه داشت، سرخ پوشان تبریزی را بدون سرمربی راهی قم کرده است. تراکتورسازی که در نیم فصل اول رقابت ها 4-2 صبا را در هم کوبیده بود این بار شرایط ویژه ای را تجربه می کند و بدون شک روز دشواری در انتظار این تیم خواهد بود.

تراکتورسازی در صورت پیروزی در این دیدار خارج از خانه می تواند خود را همچنان در بین مدعیان حفظ نماید اما عدم کسب سه امتیاز و پیروزی ذوب آهن در بازی این هفته فاصله سبزپوشان اصفهانی را با آنها کمتر کرده و رده پنجم فعلی تراکتورسازی را هم متزلزل خواهد کرد.

ترکیب احتمالی دو تیم

ترکیب احتمالی صبای قم:مهرداد طهماسبی، قاسم اکبری، حسین بادامکی،احمد حسن زاده، محمد امین آرام طبع، وحید علی آبادی، جلال علی محمدی، پیروز قربانی، سعید مهدی پور، جواد کاظمیان و حسین کوشکی

ترکیب احتمالی تراکتورسازی:عیسی اندوی، فرشاد احمدزاده، احمد کامدار، آندرانیک تیموریان، شاهین ثاقبی، مهدی قریشی، حبیب گردانی، ادینیو، سامان نریمان جهان، میرهانی هاشمی و مهدی کیانی

محرومان بازی: روزبه چشمی(صبای قم)

گروه داوری: جواد شرفی - سعید علی نژادیان - فرهاد مروجی - امید سعیدفر – ناظر بازی: مرادی

اخبار تراکتورسازی/

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
1294188566154510,09820,865223,8222,637,621