عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 827
تاریخ انتشار: پنجشنبه 23 بهمن 1393 - 19:57
نویسنده: admin

 

اخبار تراکتورسازی

نگاهی داریم به نام تمام مربیانی که از گوشه و کنار زمزمه حضورشان در  تیم تراکتورسازی تبریز به گوش می رسد.

تونی اولیویرا، آلترناتیو دائمی

علاقه مردم و هواداران تراکتور به تونی اولیویرا انکارناپذیر است و در این سالها هرگاه بحث انتخاب کادر فنی در تبریز برای تراکتورسازی به گوش می رسد ، یک نام مطرح می شود؛ تونی اولیویرا. اخبار رسیده حاکی از این است که توني به زودی به تهران می رسد و قرار است روز جمعه هيات مديره تراكتورسازان را در سفر به قم همراهي کند و از نزديك شاهد ديدار تراکتورسازی و صبای قم باشد.

به نظر می رسد موانعی بر سر راه تحقق این انتقال باشد. تونی تا به امروز دو بار برای هدایت تراکتور به تبریز آمده است اما خیلی زود هم رفته است. شنیده ها حاکی از این است که  اولیویرا این بار می خواهد شروطی را برای قبول این سمت داشته باشد.

به نظر می رسد او انعقاد یک قرارداد سه ساله و دریافت بخش زیادی از مبلغ قراردادش از تراکتوری‌ها را در نظر دارد. البته فراموش نکنید که او بابت دو بار حضور در راس کادر فنی تراکتور هنوز چیزی حدود یک میلیارد تومان از تبریزی ها طلب دارد؛ رقمی که چندان هم کم نیست و حتما او دنبال زنده کردن مطالبات قبلی اش هم هست.

منصور ابراهیم زاده ، گزینه ای تقریبا جدی

در ابتدای فصل منصور ابراهیم زاده تا آستانه پیوستن به تراکتور هم رفت، اما در دقیقه 90 رسول خطیبی سرمربی تراکتور سازی شد تا ابراهیم زاده به جای هدایت تراکتور ، سوار بر پیکان شود. در حال حاضر نام ابراهیم زاده هم مطرح شده که البته در گفت و گوی کوتاهی که با این مربی اصفهانی داشتیم ، او تلویحـا این مساله را تکذیب کرد.

علی دایی ، نامزدی دیگر

یکی دیگر از نامزدهای حضور در سمت سرمربیگری در تراکتورسازی ، علی دایی بود که او و نزدیکانش در خصوص این مساله سکوت کرده اند و نه آن را تایید می کنند و نه تکذیب. سکوت رسانه ای  شهریار در چنین مقطعی اصلا عجیب نیست.

حمید استیلی، وتو شد

در برهه ای خیلی کوتاه و خبر نه چندان موثق نام حمید استیلی مربی برکنار شده راه آهن نیز برای قبول این سمت اعلام شد که اخبار رسیده از این حکایت دارد که حمید استیلی گزینه ای بوده که با مخالفت هیات مدیره تراکتور وتو شده است.

تا به امروز نام این مربیان برای حضور در کادر فنی تراکتور کاندید شده است و به نظر می رسد در نهایت یکی از همین مربیان در ادامه فصل سکان هدایت پرشورها را برعهده بگیرد. البته شاید در دقیقه 90 در یک غافلگیری رسانه ای همه از نام گزینه مورد تایید مدیریت و هیات مدیره قرمزهای تبریزی شوکه و غافلگیر شوند.

اخبار تراکتورسازی/

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
12941885401,0976,87319,388139,0842,552,883