عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 821
تاریخ انتشار: سه شنبه 21 بهمن 1393 - 21:05
نویسنده: admin

 

اخبار تراکتورسازی

اگرچه هنوز جانشین این مربی مشخص نیست اما باید منتظر حضور مربی تازه‌ای روی نیمکت این تیم باشیم. تونی اولیویرا یا یک مربی داخلی دیگر؟

به طور حتم موضوعی که در این شرایط مورد بحث قرار می‌گیرد تغییراتی متوالی است که روی نیمکت این باشگاه صورت می‌گیرد. تراکتورسازی که در یکی دو سال گذشته نیز نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا بود در آستانه حصور در این تورنمنت بین المللی قرار دارد و بار دیگر تغییری تازه روی نیمکت این تیم. آیا این تصمیم قابل توجیه است؟

رسول خطیبی در نیم فصل اول لیگ برتر نتایج خوبی را با این تیم کسب کرد و در شروع نیم فصل دوم هر چند نتایج این تیم مطلوب نبوده است اما برکناری زودهنگام خطیبی تصمیمی نبوده که مورد تایید کارشناسان و اهالی فوتبال قرار گیرد.

تراکتورسازی روندی را ادامه داده که در سال‌های اخیر به آن دل بسته بود اما هرگز نتوانست به خواسته هوادارانش که قهرمانی در لیگ برتر بوده برسد. با تغییری که اکنون روی نیمکت سرخ‌پوشان تبریزی رخ داده تعداد مربیان این تیم در سه سال اخیر به عدد 7 رسیده است. آماری قابل تعمق و منحصربفرد! به راستی تراکتورسازی با این تغییرات به کجا خواهد رسید؟

بعد از اینکه امیر قلعه‌نویی در فصل 91-1390 هدایت این تیم را بر عهده گرفت و سهمیه آسیا را برای تراکتورسازی به دست آورد، تغییراتی روی نیمکت این تیم به شکل غیرمنتظره‌ای افزایش یافت. تونی اولیویرا مربی پرتغالی که خیلی زود، به شدت نزد هواداران این تیم محبوبیت پیدا کرد، نخستین جانشین قلعه‌نویی بود. او اما فصل 92-1391 را به پایان نرساند تا حسن آذرنیا به طور موقت جانشینش شود و کار را به پایان برساند.

تراکتورسازان سال گذشته با مجید جلالی توافقات کاملی داشتند و او را در ابتدای فصل به عنوان مربی برگزیدند اما در میانه راه بار دیگر دست به تغییر زدند و غلامرضا باغ‌آبادی را به عنوان مربی موقت جانشین جلالی معرفی کردند. در ادامه کار بار دیگر تونی هدایت تیم را پذیرفت اما در پایان فصل او هم از سمت خود کنار رفت.

این بار قرعه به نام رسول خطیبی افتاد تا در شروع لیگ برتر چهاردهم روی نیمکت تراکتورسازی بنشیند. مربی جوان تبریزی شرایط خوبی را برای این تیم فراهم کرد ولی چند نتیجه بد در شروع نیم فصل دوم کاسه کم ظرفیت صبر مدیریت این باشگاه را خیلی زود لبریز کرد تا با برکناری خطیبی منتظر حضور یک مربی دیگر روی نیمکت این تیم باشیم!!!

اخبار تراکتورسازی/

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418858931,3662,25945,576191,1962,604,995