عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 815
تاریخ انتشار: دوشنبه 20 بهمن 1393 - 21:30
نویسنده: admin

 

اخبار تراکتورسازی

وی ادامه داد: تراکتورسازی با 2 برد می توانست صدرنشین شود و نباید چنین بلایی را سر تراکتور می آوردند. مطمئنا مسائل فنی باعث برکناری خطیبی نشده است و مدیریت جدید باید درباره این تصمیم توضیح بدهد.

استاد اسدی گفت:‌ مگر با یک باخت سرمربی را برکنار می کنند؟ تعطیلات تازه تمام شده و این همه بازیکن به خاطر خطیبی به تراکتورسازی آمده اند اما الان معلوم نیست چه می شود. واقعا آدم هر چقدر فکر می کند می ماند که پشت این تصمیم چه بوده است. مربیان در لیگ برتر می چرخند و شاید قول تراکتورسازی را به یکی از آنها داده اند. شاید هم درخشان که در پرسپولیس نتیجه نمی گیرد را می خواهند به تراکتورسازی بیاورند.

این پیشکسوت فوتبال در خصوص گزینه بودن اولیویرا گفت:‌ فکر نمی کنم اولیویرا هم در این شرایط بیاید. البته او چند باری به تراکتور آمده و محبوب است اما الان برهه خوبی برای تغییر سرمربی نیست. لیگ قهرمانان آسیا در پیش است و تیم تراکتورسازی به آرامش نیاز دارد اما این برکناری همه چیز را بر هم می زند. هواداران تراکتور کسی را به غیر از رسول خطیبی قبول نمی کنند و اگر هم بعد از او کسی محبوب باشد،‌ همان اولیویرا است.

وی در پایان گفت:‌ به نظرم تصمیم به شدت اشتباهی از سوی عباسی،‌ مدیرعامل جدید تراکتورسازی گرفته شد و این تصمیم نیز به ضررش تمام می شود. رحیم زاده که به عنوان مربی موقت تراکتورسازی معرفی شده،‌ یک آنالیزور است و باید یک سرمربی بالای سر این تیم باشد اما الان هر کسی به تبریز بیاید،‌ موفق نمی شود.

اخبار تراکتورسازی/

کد امنیتی رفرش

این نظر توسط محمدعلی در تاریخ 1393/11/21 و 18:48 دقیقه ارسال شده است

چرا تیمای لیگ ما ثبات مدیریتی ندارنشکلک


نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129418857191,23213,42232,50657,0102,470,809