عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 813
تاریخ انتشار: دوشنبه 20 بهمن 1393 - 19:46
نویسنده: admin

 

اخبار تراکتورسازی

سایت روزنامه نود: همه دلايل فني که تراکتور را زمين زد
اندوي را نديدند، دفاع به فراموشي رفت، مثلث برمودا گم شد
تراکتور دومين شکست خانگي را مقابل پديده پذيرفت شکستي که عدد باخت‌هاي تيم در مجموع را به 5 رساند. اما دلايل فني شکست سنگين مقابل تيم مرزبان چه بود؟

کف دست مقابل ناشناخته!
وقتي يک مربي سه بار پياپي بازي را به يک نام مي‌بازد ديگر نمي‌توان شکست را اتفاقي خواند!
به نظر مي‌رسد برخلاف مرزبان که تراکتور را مثل کف دستش مي‌شناخت رسول هيچ شناختي از حريف ويژه خود نداشت. در واقع خطيبي بعد از قبول دو شکست تلخ مقابل مرزبان، باز هم در دام تاکتيکي اين تيم افتاد. تراکتور در همه طول بازي تحت تاثير حريف قرار داشت و انگار نه انگار که اين تيم دوبار به گربه سياه باخته بود! بايد پرسيد گروه فني تراکتور در اين مدت چگونه حريف را آناليز کرده بودند؟!

اندوي را نديده بودند!
وقتي از ناآمادگي عيسي اندوي مقابل ملوان نوشتيم يکي از اعضاي گروه فني تراکتور از ما گلايه کرد. نوشته بوديم گلر سنگالي با وجود آنکه دروازه تيم را مقابل ملوان بسته نگه داشت اما نامطمئن بود و نا آماده. او روي خروج‌ها و جاگيري‌ها دچار مشکل بود. رسول اما ظاهرا اين موارد را نديد و دوباره او را درون دروازه قرار داد. اشتباه ديگر سرمربي تيم تعويض اين دروازه‌بان بود. آيا با آمدن لک -آن هم پس از آن همه حاشيه و اتفاق- مشکل دروازه تراکتور در نيمه دوم حل شد؟ اما با آن تعويض احساسي حالا تراکتور صاحب دو گلر است که هيچ يک اعتماد به نفس ندارند. بهتر نبود تراکتور بازي را با اندوي به پايان مي‌برد و بعد در مورد آينده تصميم‌گيري مي‌شد؟ سئوال ديگر اين است که رسول از کجا اطلاعات و ميزان آمادگي اين گلر سنگالي را به دست آورده بود که او را در فهرست گلرهاي مورد نظرش، در رديف دوم قرار داده بود؟

دفاع فراموش شد!
سازمان دفاعي تراکتور و به ويژه قلب دفاع تيم مدت‌ها بود که با انتقاد روبه رو مي‌شد. رسول اما در واکنش به آن همه نگراني چه کرد؟ جذب يک مدافع نه چندان مطرح به نام مهدي قريشي! آن هم در شرايطي که او ديتماربيکاي را رد کرد و اجازه خروج به آل نعمه را هم داد. آيا دفاع تراکتور از نظر کميت و کيفيت در حد قهرماني ليگ و افتخار آفريني در آسياست؟ تيمي که هنوز براي پستي مثل دفاع راست يک بازيکن جانشين ندارد و کادر فني مجبور به استفاده از هافبک در اين منطقه مي‌شود آيا از نظر فني، توازن دارد؟

مثلث برمودا کجاست
مثلث برموداي تراکتور کجا رفت؟ بر سر بهترين خط حمله ليگ چه آمد که اين تيم در 180 دقيقه حتي يک گل هم نزد. خط حمله‌اي که در هر بازي گل مي‌زند و به دفعات، حريف را به دردسر مي‌انداخت چگونه به اين وضعيت رسيد؟ حالا نه ادينهو روي فرم است، نه دلير آن مهاجم همه کاره است و نه بايرامي يک مهاجم تعيين کننده!

بي احترامي به تمرين
رسول به تمرينات خودش هم احترام نمي‌گذارد!
او پس از آنکه سرخپوشان تمرينات منظم و دشواري را سپري کردند در بازي با ملوان به دو بازيکن ميدان داد که هفته‌ها با تيم تمرين نکرده بودند! آندو پس از يک تمرين سبک که حکم عرق گيري را داشت بعد از مصدوميت شيروند در ترکيب اصلي قرار گرفت و شاهين ثاقبي هم از اردوي تيم اميد مستقيم به ترکيب تراکتور رسيد! حتي اگر اين دو عالي هم بازي کرده باشند چنين تصميماتي، بي احترامي به تلاش بازيکنان ديگر است!

اردوي بد حاصل!
تراکتور البته محاسن زيادي هم دارد اما وقتي تيمي در 8 بازي 4 بار مي‌بازد و دو بار تن به تساوي مي‌دهد معايبش برجسته مي‌شود. به هر حال به نظر مي‌رسد اردوي امارات هم نه تنها براي تيم مفيد نبود که خستگي و فشار را به تيم تحميل کرد. حالا وقت آن است که کادر فني نکات فني را دقيق و بي تعارف در نظر بگيرد.

اخبار تراکتورسازی/

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129418857401,23213,44332,52757,0312,470,830