عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 812
تاریخ انتشار: دوشنبه 20 بهمن 1393 - 19:29
نویسنده: admin

 

اخبار تراکتورسازی

وی درباره انتقادهایی که به بومی نبودن هیات مدیره می شود، بیان داشت: شاید در عالم غیرحرفه ای بگویند بومی بودن هیات مدیره تاثیرگذار نیست اما در عمل اینطور نیست. وقتی فلان مدیر باشگاه چند شغل در تهران دارد و شغل پنجمش عضویت در هیات مدیره تراکتورسازی است، نمی تواند کاری از پیش ببرد. باید با بومی سازی و جوانگرایی صبر کرد تا بتوان نتیجه خوبی گرفت. این مساله به تیم ضربه می زند.

مدیرعامل سابق تراکتورسازی همچنین گفت: به هر حال من از مدیران کنونی تراکتورسازی می خواهم اشتباه ما را نکنند. من از سردار جعفری هیچ کمکی نگرفتم، نظمی از من مشورت نگرفت و کنونی ها نیز از نظمی کمک نمی گیرند. باید از تجربه افرادی که قبلا مدیرعامل بوده اند، استفاده کنند. آنها تجربیات خوبی دارند که می توانند به تیم کمک کنند. شخصا اگر بخواهند هر کمکی از دستم برآید برای تراکتورسازی انجام می دهم.

زینی زاده درباره راهکارش برای خروج تراکتورسازی از بحران کنونی بیان داشت: من فکر می کنم تنها راهی که بشود تیم را از این شرایط خارج کرد، این است که رسول خطیبی را برگردانند و اجازه دهند کارش را انجام دهد. می توانند یک مشاور فنی هم بیاورند تا در مواقع ضروری به خطیبی کمک کنند.

وی در پایان افزود: امیدوارم هواداران تراکتورسازی در بازی های بعد هم به ورزشگاه بروند و بدون توجه به اینکه چه کسی مدیرعامل یا سرمربی است از تیم حمایت کنند تا انشاءالله نتیجه بگیرد.

اخبار تراکتورسازی/

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129418858151,23213,51832,60257,1062,470,905