عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1291
تاریخ انتشار: سه شنبه 31 فروردین 1395 - 23:14
نویسنده: admin
صعود تراکتور از گروه مرگ به مرحله یک‌هشتم نهایی+فیلم

تيم هاي فوتبال تراكتورسازي ايران و الهلال عربستان از ساعت 20:05 به وقت تهران به ميزباني الهلال در ورزشگاه القطر شهر دوحه و با قضاوت پيتر گرين استراليايي به مصاف هم رفتند.

نيمه اول بازي كه بيشتر زمان آن به ارزيابي دو تيم از همديگر و روي آوردن به بازي محتاطانه اختصاص يافته بود، جز دو يا سه موقعيت نه چندان خطرناك از سوي تراكتورسازي، چنگي به دل نزد و در نهايت با نتيجه مساوي بدون گل خاتمه يافت.

اما نيمه دوم با بازي نسبتاً جذاب از سوي هر دو تيم آغاز شد و حتي عربستاني ها در چند موقعيت روي دروازه تراكتور، خطرساز شدند اما واكنش هاي تماشايي و سيوهاي تأثيرگذار اخباري، مانع از فروپاشي دروازه عقاب هاي سرخ شد.

در دقيقه 66، اوت دستي بلند سينا عشوري، بعد از برخورد با مدافع الهلال به ايرانپوريان رسيد و مدافع پيش تاخته ايراني، توپ را در دهانه دروازه به آلويس نانگ رساند و مهاجم كامروني نخستين گل تراكتورسازي را برابر الهلال به ثمر رساند.

پس از دريافت گل، بازيكنان الهلال كه چيزي براي از دست دادن نداشتند به بازي تهاجمي روي آوردند و تعويض هاي جورجيوس دونيس كه نماينده عربستان را تماماً تهاجمي كرده بود هم از پس بازي فني قلعه نويي و شاگردانش بر نيامدند تا اينكه در دقيقه 82، آلويس نانگ، بازي زيباي خود را با يك پاس گل، تكميل تر كرد و مهاجم بلند قامت تراكتور را صاحب موقعيت كرد و فرزاد حاتمي نيز با ضربه تماشايي، دروازه خالد شراحيلي را براي دومين بار گشود.

تراكتورسازي اولين تيم ايراني بود كه در فصل جديد، در حالي مقتدرانه به مرحله يك هشتم نهايي صعود مي كند كه در گروه موسوم به گروه مرگ قرار گرفته بود.

با اين برد، تراكتورسازان 12 امتيازي شدند و به عنوان تيم اول گروه C(گروه مرگ) به مرحله حذفي ليگ قهرمانان آسيا صعود كرد. با اين نتيجه، بازي برگشت دو تيم كه 14 ارديبهشت به ميزباني تراكتورسازي در مسقط برگزار مي شود كاملاً تشريفاتي خواهد بود.

جدول رده بندی گروه C لیگ قهرمانان آسیا در پایان هفته پنجم:

رده تیم بازی تفاضل امتیاز
١ تراکتورسازی ۵ ۸+ ۱۲
٢ الهلال ۵ ۲+ ۸
٣ پاختاكور ۵ ۲- ۷
٤ الجزیره ۵ ۸- ١

آلویس نانگ، مهاجم كامروني تراكتورسازي که بعد از مدت ها به صورت ثابت در ترکیب سرخ پوشان قرار گرفته بود، با زدن یک گل و همچنین دادن یک پاس گل موفق به كسب عنوان بهترین بازیکن ميدان برای خود شد.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418852701,1761,44619,179108,1362,521,935