عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1288
تاریخ انتشار: پنجشنبه 13 اسفند 1394 - 20:18
نویسنده: admin
گزارش ویژه و تمجید سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از بردهای تراکتورسازی

اخبار، مطالب، مقالات و گزارش های تیم تراکتورسازی/سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا: روز چهارشنبه و در گروه C مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، بختیار رحمانی، سومین گل خود در دو بازی رفت و برگشت تیمش برابر الجزیره امارات را به ثمر رساند تا تراکتورسازی تبریز به عنوان برنده دیدارهای متوالی خود برابر این تیم اماراتی باشد.

رحمانی در دیدارهای بین دو تیم در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا، دو بار در هفته اول(بازی رفت) موفق به گلزنی برابر الجزیره شد تا باعث شود که این تیم ایرانی با نتیجه ٤ بر صفر برنده آن بازی شود.

همچنین این بازیکن ٢٤ ساله تراکتورسازی بار دیگر نیز در بازی برگشت، با گلزنی خود در دقیقه ٣١ بازی، گل برتری شاگردان قلعه نویی را به ثمر رساند.

این گل در حالی به دست آمد که تراکتورسازان از کمتر موقعیت های خود نهایت بهره را بردند اما پیروزی این تیم ایرانی در ابوظبی، یک موقعیت ویژه را برای گذر تراکتور از مرحله گروهی و صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا ایجاد کرد.

امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی گفت: این برد، یک پیروزی بزرگ برای ما بود و به ما کمک کرد تا به دومین برد متوالی‌مان در این رقابت ها در برابر یک تیم قوی مانند الجزیره دست پیدا کنیم. بازیکنان ما عملکردی عالی را از خود به نمایش گذاشتند و در کل بازی به ویژه در نیمه اول، هم توپ و هم میدان در دست ما بود.

سرمربی تراکتورسازی ادامه داد: مدافعان ما یک روز خوب را با یک بازی خوب سپری کردند و توانستند به درستی از پس مهار بازیکنان الجزیره برآیند اما خوشبختانه تیم ما در نیمه دوم تن به گل نداد و این پیروزی، قطعاً کمک بزرگی را به تیم در چهار بازی باقی مانده‌مان در گروه خواهد کرد.

قلعه نویی گفت: علی مبخوت بازیکن تیم اماراتی الجزیره تقریبا در اوایل بازی و در دقیقه پنجم، در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد که محمدرضا اخباری با دست راست خود این ضربه را مهار کرد با این حال، تراکتورسازی رفته رفته خود را به بازی تحمیل کرد و لحظه به لحظه، نبض بازی را به دست گرفت.

سرمربی تراکتورسازی ادامه داد: دقیقه ٣١ بازی، توپ پس از مهار سینه سروش رفیعی و پاس عمقی وی به منطقه جریمه الجزیره، نیز یک‌بار دیگر توسط سینه رحمانی مهار شد و این بازیکن قبل از تکل خلیف السنانی، با ضربه تماشایی پای راست خود، تک گل تراکتور را به ثمر رساند.

قلعه نویی تصریح کرد: هنک تنکاته سرمربی الجزیره امارات نیز به دنبال این بود که بازی بی اثر شده مبخوت را با آوردن «کن وین جونز» مهاجم سابق استوک سیتی در نیمه جبران کند، اما مهاجم ترینیداد و توباگویی الجزیره در حرکت از کناره ها ناتوان بود.

این مربی خاطرنشان کرد: با این حال، شب وحشتناک الجزیره امارات برابر مدافعین تراکتورسازی علی رغم در اختیار داشتن زمان قابل توجهی از بازی، بالاخره به پایان رسید و تراکتور با ٣ امتیاز به تبریز برگشت.

هنک تنکاته سرمربی الجزیره گفت: من واقعا از این شکست ناراحت هستم و بیشتر از این حیث ناراحتم که در خانه و در مقابل طرفدارانمان باختیم.

این مربی ادامه داد: ما بازی خوبی به خصوص در نیمه دوم انجام دادیم و من شخصا معتقدم که بازی باید مساوی می شد چرا که ما چندین موقعیت گلزنی داشتیم اما موفق به گلزنی نشدیم و تراکتورسازی هم در نیمه اول بهتر بود.

ترجمه و ویرایش متن انگلیسی گزارش: هادی علیزاده

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418858635404,20811,915131,6112,545,410