عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1261
تاریخ انتشار: دوشنبه 23 آذر 1394 - 14:18
نویسنده: admin
تراکتور قلعه نویی در انتظار 2 مهاجم/شعاردادن به نفع هیچکس نیست

وی افزود: شعار دادن علیه هیچ کسی به نفع تیم نبوده و برخوردها با عباسی به نظر من منصفانه نیست و وی تمام تلاشش برای موفقیت تیم است.

قلعه نویی ادامه داد: 20 دقیقه اول بازی خوب بودیم، در نیمه دوم نیز تعویض‌هایمان هجومی بود و برای پیروزی و کسب سه امتیاز به میدان رفتیم، اما بدن بازیکنانمان از دقیقه 70 به بعد خالی کرد و باید این افت بدنی بازیکنانمان را بررسی و علت‌یابی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اضافه کرد: در این بازی 5 کرنر زده و موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشتیم، اما هافبک‌های ما در توپ‌گیری موفق نبودند و به غیر از عشوری، دیگران فشار زیادی وارد نکردند و باید عنوان کنم که امروز فردین عابدینی نیز مرا امیدوار کرد.

وی گفت: نظم و انضباط حاکم در تیم ما خوب است و باید از تمام دارایی‌های خود استفاده کنیم و هر بازیکنی که آماده باشد در ترکیب قرار می‌گیرد و امروز بایرامی و عابدینی فکر نمی کردند وارد زمین مسابقه شود، اما چون آماده بودند این دو را نیمه دوم به میدان فرستادم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، سورپرایزش در این بازی را تغییر پست بازی «سزار» عنوان کرد و گفت: درست است تیم استقلال در نیمه دوم بیشتر توپ را در اختیار داشت، اما فرصت چندانی را نداشته و برای بازی‌های بعدی که شجاع خلیل‌زاده را خواهیم داشت، می‌توانیم تغییرات بیشتری داشته باشیم.

قلعه‌نویی عنوان کرد: بهترین بازیکن تراکتورسازی در بازی امروز عشوری بوده که به اندازه سه نفر دوید، در سایر پست‌ها  باید بگویم به بایرامی امیدوار هستم اما دو مهاجم دیگر را باید جذب کنیم.

سرمربی جدید تیم تراکتورسازی تصریح کرد: عملکرد شاگردانم در این بازی رضایت بخش بوده و از آنها راضی هستم و اخباری هم یک موقعیت خوب را از برهانی گرفت باید بگویم این نام‌ها نیست که بازی می‌کنند و هر بازیکنی که آماده‌تر باشد، شانس قرار گرفتنش در ترکیب تیم بیشتر است.

وی با تمجید از مربی بدنساز تیم تراکتورسازی گفت: پورممی در دو سه سال اخیر کلاس‌های خوبی را سپری کرده و در مورد مدیریت باشگاه نیز با قلبم از وی حمایت کردم، چرا که برای تیم تراکتورسازی زحمت بسیاری می‌کشد.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418859101,3662,27645,593191,2132,605,012