عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1245
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 آبان 1394 - 12:44
نویسنده: admin
بودجه ورزشی شهرداری مهاباد کفاف نیازها را نمی دهد

به گزارش اسپورنیوز، رئیس شورای اسلامی شهر مهاباد در گفت و گو با مکریان از بررسی وضعیت فعالیت های ورزشی باشگاه شهرداری این شهر در جلسه ای با حضور اعضای شورای شهر، شهردار، اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و مدیران مالی این باشگاه خبر داد.

سید رئوف سیدی دراین باره گفت: رئوس اصلی فعالیت های ورزشی شهرداری مهاباد در رشته های مختلفی چون ورزش همگانی، ژیمناستیک، فوتبال، تنیس روی میز، شطرنج، مینی فوتبال و فوتسال در سه محور ورزش همگانی، ورزش قهرمانی و ورزش کارکنان در چهار رده نونهالان، نوجوانان، امید و بزرگسالان با حضور در مسابقات سوپر لیگ استان، دسته سه کشوری و لیگ برتر صورت می گیرد.

وی افزود: با توجه به وجود شایعاتی در خصوص عملکرد مالی باشگاه و گله مندی چهار تن از بازیکان تیم فوتبال بزرگسالان در خصوص پرداخت مطالباتشان، از این بازیکان هم دعوت شد تا با حضور در جلسه ادعاهایشان مورد بررسی قرار گیرد که در نهایت با رجوع به قراردادهای منعقد شده بین باشگاه شهرداری و این بازیکنان رضایت آنها جلب شد.

وی در مورد شرایط فعلی تیم شهرداری مهاباد هم گفت: خوشبختانه امسال مسئولیت این تیم که در لیگ دسته سه کشور حضور دارد به آقای مهرپیما که یکی از مربیان بنام و با تجربه کشور که سابقه مربیگری تیم امید و تیم های تراز اول را در کارنامه دارد سپرده شده است. تا کنون بازی های دلپذیر و قابل قبولی را از این تیم شاهد بوده ایم. هرچند در شهرستان های همجوار امتیاز تیم های دسته دومی خریداری شده است، اما امیدواریم بازیکنان ما با تلاش خود پله های ترقی را پشت سر بگذارند و به رتبه های بالاتر برسند.

این عضو شورای اسلامی شهر مهاباد ضمن اشاره به برخی مشکلات حوزه ورزش در شهرستان مهاباد گفت: اعضای محترم شورای شهر مهاباد به این باور رسیده اند که اختصاص بودجه 500 میلیون تومانی به فعالیت های ورزشی به هیچ عنوان کفاف برطرف کردن نیازهای موجود را نمی دهد، زیرا از این مبلغ حدود 100 میلیون تومان به ورزش کارکنان و 100 میلیون تومان دیگر صرف کمک به هیات های ورزشی فعال در سطح شهر و 300 میلیون تومان مابقی به باشگاه شهرداری اختصاص یافته است. با یک حساب سرانگشتی در می یابیم کل مبالغ هزینه شده برای پرسنل، بازیکنان و مربیان تیم فوتبال شهرداری به پای مبلغ قرارداد یکی یا دو تن از بازیکنان تیم والیبال شهرستان نمی رسد.

وی در پایان با اشاره به به دیدار چند وقت پیش اعضای شورای شهر و شهردار مهاباد با وزیر راه و شهرسازی گفت: خوشبختانه در این دیدار با تامین اعتبار احداث یک سالن ورزشی  در یکی از مناطق حاشیه شهر موافقت شد، که در تلاش هستیم با رایزنی با مسئولان استانی و شهرستانی با اخذ اعتبارات بیشتر ظرفیت و کاربرد این سالن ورزشی را افزایش دهیم.

کد امنیتی رفرش

این نظر توسط گلباخی در تاریخ 1394/09/02 و 14:52 دقیقه ارسال شده است

سلام جناب علیزاده عزیز
لینک سایت اپور نیوز به پیوندهای سایت مکریان اضافه شد
http://www.mokrian.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=34&pageid=845


نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418859315404,27611,983131,6792,545,478