عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1225
تاریخ انتشار: یکشنبه 17 آبان 1394 - 14:51
نویسنده: admin
لیگ دسته دو/ابوالفضل حسینی داور بازی شهرداری ارومیه با سپیدرود رشت شد

اسامی داوران قضاوت کننده دیدارهای هفته ششم لیگ دسته دو:

سه شنبه 1394/8/19
نسل ابومسلم مشهد- مقاومت تهران 14:00 تختی مشهد
علی اصغر مومنی- اسماعیل احمدی- میثم حیدرزاده- سعید رضایی

صنعت ساری- رهپویان رضوانشهر 14:15 شهداء ساری
امیرعرب براقی- امین زاهدی- احمد آریک- سعید جعفری

هف سمنان – شهرداری جویبار 14:15 ششم تختی سمنان
عبدالحسین باستان- نریمان یوسفی- امیر قاسمی- حسین لاله کار

آینده سازان برق جدید- یاران غدیرهشتگرد 14:15 حاجی پور سعادت شهر
حسام ملامحمدی- احد سلطانی- حامد میرنجفی- مهدی شاکری

شهرداری کاشان- ملی پوشان تبریز 14:15 امیر کبیر کاشان
مسلم مشهدی- بابک خسروی- شاهین شریعتی- امید رحمتی

استقلال آبی ب تهران- کاسپین قزوین 14:30 هویزه تهران
مهدی نجار- عبدالعلی شکرگزار- رضا بابا رییسی- عباس خلیلی

اکسین البرز- شهرداری بندر عباس 14:30 انقلاب کرج
حامد صادقی جو- علی الفتی- محمدحسین رحیم دل- سعید حبیبی

نفت نوین آبادان- کارا شیراز 14:45 تختی آبادان
علی ابراهیمی- محراب دشتی مکان- رمضان علیپور- مهدی قاسمی

الوند همدان- توسعه کیش 14:45 حاجی بابایی همدان
علی صباحی- حسین عیسی وند- مهدی معماری- جاوید رنجبر

نفت امیدیه- نفت و گاز گچساران 14:45 نفت1 امیدیه
مهدی پاکزاد- حمید نادری- احسان فدایی- جواد واحد

بعثت کرمانشاه- پرسپولیس گناوه 14:45 15 خرداد کرمانشاه
نادر خاکسار- صابر خویی- رضا نجفی- پیام ساری اصلانی

فولاد نوین اهواز- پیام وحدت کاشمر 14:45 اختصاصی فولاد اهواز
حسین اداوی- امید صالحی- علی سبکتکین- ایمان شاولی

کارون اهواز- نیروی زمینی تهران 14:45 تختی اهواز
حسین مقابلی- محسن بابایی- رامین فولادی- عادل بیت سیاح

سپیدرود رشت- شهرداری ارومیه 14:45 عضدی رشت
ابوالفضل حسینی- میلاد قاسمی- مهدی مسعودی- محمدرضا منصوری

شهرداری بوشهر- خلخال دشت 16:00 بهشتی بوشهر
پیمان فرخی مهر- محمد درفشان- مرتضی شهریاری- حسام احمدی

چهارشنبه 1394/8/20
ماهان شوشتر- کیمیا فرآیند تهران 14:45 -ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
حسین زمانی- محمد پورمتقی- موسی مهاجری- محمدسعید داودگر

پنجشنبه 1394/8/21
بادران تهران- سردار بوکان 14:30 کارگران تهران
محسن سیمند- حسین اقدامی- مجید سربندی- شاهین یزدانی

پارس جنوبی جم- شهرداری ماهشهر 14:30 تختی جم بوشهر
ابوالفضل کرجی- محمدعلی رضایی- محمد صفار- عباس نمرودی

جمعه 1394/8/22
کارگر بنه گز- تربیت نوین یزد 14:30 شهدای بنه گز بنه گز
حسن علمداری- ارحام نصیری- مصطفی غلامی- وحید نادری

شهرداری تبریز- شهرداری کامیاران 14:45 اختصاصی شهرداری تبریز
سعاد وفاپیشه- محمد شاکر- محمود گوهری نژاد- یاسر خام فام

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418851,2185404,56312,270131,9662,545,765