عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1220
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 آبان 1394 - 13:58
نویسنده: admin
یک چهارم نهایی جام حذفی/پیش بازی تراکتورسازی سایپا

تونی که در لیگ برتر نوسانات زیادی داشته و نتایج دلخواه هوادران را نگرفته و مورد غضب عده ای از هواداران تراکتور نیز می باشد، می خواهد با پیروزی در این بازی دل هواداران خود را بدست آورد از آن سوء جلالی در مصاحبه های پیش از بازی از داشتن برنامه خاص برای این جام خبر داده است.

برتری نسبی تراکتور در مقایسه عملکرد دو تیم در جام حذفی

هر کدام از دو تیم تا به حال یکبار موفق به قهرمانی در جام حذفی شده اند. سایپا در سال ۷۲ با برتری مقابل جنوب اهواز توانسته به این مهم دست یابد و تراکتور دو سال پیش توانست با تونی قهرمانی خود را در کرمان و مقابل مس این شهر جشن بگیرد.

گفتنی است که سایپا فقط یکبار موفق شده به فینال مسابقات برسد اما تراکتور سه بار به فینال رسیده که دو بار ناکام مانده است.

جلالی برای این بازی به دید انتقام نگاه می کند

جلالی درست ۱۵ روز قبل در لیگ برتر از تراکتور شکست خورد و همچنین  یک سال و نه روز  از بازی جام حذفی که با برتری ۴ بر ۲ تراکتور توام بود گذشته است و حال جلالی میخواهد با درس گرفتن از این بازی ها انتقام شکست های قبلی خود را از تراکتور بگیرد.

این در حالی است که جلالی برای این بازی هیچ محروم یا مصدومی ندارد اما تونی برای این بازی عشوری را به دلیل مصدومیت و طهماسبی و ایرانپوریان را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. البته رسیدن نریمان جهان و سزار برای این بازی محتمل است.

لازم به ذکر است که شرایط سایپا هم در لیگ برتر بهتر از تراکتور است و با گرفتن ۱۷ امتیاز در رده هفتم قرار دارد و تراکتور با ۱۴ امتیاز در رده دهم جا گرفته است.

تراکتور می تواند با اتکا به حرکات سروش رفیعی و بختیار رحمانی و هوشیاری حمزه یونس پیروز این بازی باشد البته نباید از حرکات غلام رضا رضایی و بقیه مهاجمان سایپا غافل شد.

تونی می تواند با پیروزی در این بازی جایگاه خود را تحکیم ببخشد و یا اگر با شکست مواجه شد میتواند این بازی آخرین سرمربیگری او در تراکتور باشد.

با توجه به نارضایتی هواداران پرشور تراکتور، این سناریو هم امکان پذیر است تا عباسی مدیر عامل باشگاه، تونی را اخراج کند تا جایگاه مدیر عاملی خود را محکم تر کند.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418851,1075404,45212,159131,8552,545,654