عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1158
تاریخ انتشار: شنبه 25 مهر 1394 - 12:20
نویسنده: admin
تیم زنجان قهرمان مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی شمالغرب کشور شد

ابوالفضل اکرامی در حاشیه اختتامیه مسابقات تیراندازی شمالغرب کشور به میزبانی شهرستان اهر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: روز جمعه مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی با حضور ۳۴ تیرانداز از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان برگزار شد.

رئیس هیئت تیراندازی تراپ شهرستان اهر با اشاره به اینکه حتی کمبود امکانات و برخی کارشکنی ها مانع از برگزاری مسابقات تیراندازی در این شهرستان نشد، بیان کرد: ورزشکاران رشته تراپ در اهر اگر حمایت شوند در مسابقات کشوری نیز خواهند درخشید.

وی همچنین به نتایج این دوره از مسابقات نیز اشاره کرد و افزود: در پایان مسابقات تیمی، تیم تیراندازی به اهداف پروازی استان زنجان موفق به کسب مقام اول، تیم اهر مقام دوم و ورزشکاران استان اردبیل به عنوان سوم این رقابتها دست پیدا کردند.

اکرامی با بیان اینکه تیم اهر در رقابتهای انفرادی نیز توانست مقام قابل توجهی کسب کند گفت: در رقابتهای انفرادی که ورزشکارانی از چهار استان شمال غرب کشور حضور داشتند، شهریار زند از تیم زنجان به مقام اول، مصطفی اکرامی از تیم شهرستان اهر به مقام دوم و سعید محمدی از تیم زنجان به مقام سوم این رقابتها دست یافتند.

رئیس هیئت تیراندازی تراپ شهرستان اهر با اشاره به اینکه به تیم ها و نفرات شرکت‌کننده جوایز نقدی و غیر نقدی اعطا شد، خاطرنشان کرد: خوشحالیم که تیم شهرستان اهر با وجود اینکه تیم تازه تاسیسی می‌باشد توانست در اولین حضور خود در این رده از مسابقات بالاتر از تیمهای مراکز استان بدرخشد و نتایج خوبی بدست بیاورد که مایه مسرت و خوشحالی ورزش دوستان است و در صورت حمایت‌های بیشتر آینده بهتری در انتظار آن است.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129418858261,23213,52932,61357,1172,470,916