عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1140
تاریخ انتشار: سه شنبه 21 مهر 1394 - 10:07
نویسنده: admin
چگینی: مددجویان ارومیه 24 مدال در مسابقات ورزشی کسب کرده‌اند

رویا چگینی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: خدمات زیادی شامل موارد مختلف مانند کمک‌های درسی، تشکیل کلاس‌های تقویتی، علمی، کلاس‌های زبان انگلیسی، اردوهای تفریحی  و ... در این مجموعه ارائه می‌شود.

وی برگزاری اردوهای تفریحی برای دانش آموزان، سفرهای زیارتی برای افراد زیرپوشش به مشهد مقدس پابوس امام رضا (ع)، اردوهای تفریحی به استان‌های مناطق شمالی کشور، سرعین و ... را از جمله خدمات تفریحی برشمرد.

این مسئول به ارائه آموزش مهارت‌های اجتماعی، مشاروه‌های روانشناسی و برنامه‌های ویژه آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای و اجتماعی برای مادران را مورد اشاره قرار داد، گفت: با حمایت خیران و مردم نیکوکار استان تا جایی که ممکن است از کودکان بی‌بضاعت و بیمار زیرپوشش حمایت می‌شود.

چگینی با اظهار اینکه اغلب افراد خلاق و توانمند زیرپوشش این مجموعه قرار گرفته‌اند، بیان داشت: این افراد در زمینه‌های مختلف به عنوان مثال در رشته‌های مختلف ورزشی موفقیت‌‌هایی کسب کرده‌اند.

وی کسب 24 مدال توسط کودکان و نوجوانان زیرپوشش در مسابقات مختلف اعم از استانی و ملی رشته‌های تکواندو، شنا، کاراته، ژیمناستیک، شطرنج و ... را مورد اشاره قرار داد، اضافه کرد: در سایه پشتکار و جدیت مددجویان این موفقیت‌ها کسب شده است.

این مسئول گفت: این نوجوانان با پیگیری‌های مستمر توام با دلسوزی مددکاران و مربیان داوطلب در کلاس‌‌های ورزشی فدراسیون‌های مختلف شرکت کرده‌اند، به دنبال آن نتایج قابل قبول و غرورآفرینی کسب کرده‌اند.

مدیر این تشکل مردم‌نهاد در ارومیه از مسئولان و دست‌اندرکاران اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی به دلیل ارائه خدمات رایگان در باشگاه‌های خصوصی و هیئت‌های ورزشی تقدیر کرد، گفت: این سری امکانات در موفقیت‌های نوجوانان نقش چشمگیری داشته است.

چگینی با اظهار اینکه این مجموعه به دریافت استانداردهای ارزشمند بین‌المللی به دلیل رعایت شفافیت در پاسخگویی، حسابرسی و گزارش‌‌دهی دقیق موفق شده است، خاطرنشان کرد: این سری موفقیت‌ها در سایه حمایت خیران و تلاش داوطلبان محقق شده است.

مدیر بنیاد کودک ارومیه به دریافت جوایز متعدد به دلیل رعایت موازین علمی و نوین مدیریتی، فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی در حوزه‌های مختلف مانند مدیریت و اثربخشی سازمان‌های غیر دولتی اشاره کرد و گفت: این مجموعه موفقیت‌های خود را مرهون همکاری نهادهای مختلف و خیران می‌داند.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418851231,0976,95619,471139,1672,552,966