عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1125
تاریخ انتشار: شنبه 18 مهر 1394 - 12:22
نویسنده: admin
لیگ برتر بانوان/برد پرگل آینده سازان نجف آباد برابر همیاری ارومیه

دیدار تیم‌های آینده‌سازان میهن نجف‌آباد و همیاری ارومیه در هفته ششم لیگ برتر فوتبال بانوان در روزشگاه رسالت نجف‌آباد برگزار شد.

در این دیدار ترکیب اولیه تیم همیاری ارومیه را مینا یوسفی، زهرا سربالی، آسمان رضایی، مهدیه نجف‌زاده، هدیه حسن‌زاده، شقایق روزبهان، شهناز جعفری‌زاده، حدیص بساط شیر، طاهره منصوری، رویا احمدی و شیوا فاضلی تشکیل داده بودند.

در سوی دیگر میدان هم آینده‌سازان با ترکیب نجمه لطیفی، کوثر کمالی، فاطمه عادلی، آذر موسوی، زهرا پورحیدر، شیدا تخشا، الهام فرهمند، وحیده ایثاری، صفورا جعفری، سوزان ستوده و مریم رهیده به میدان رفتند.

تیم آینده‌سازان که برای تثبیت جایگاه خود در صدر جدول لیگ به این دیدار آمده بود در همان نیمه نخست کار را با انسجام آغاز کرد و با نتیجه قاطع 3 بر صفر نیمه نخست را به سود خود پایان داد در حالی که بازیکنان همیاری موفق نشدند حتی یک بار دروازه آینده‌سازان را باز کنند.

در نیمه دوم باز هم برتری از آن شاگردان نسرین امینی بود تا اینکه با ثمر رساندن 2 گل دیگر با نتیجه پرگل 5 بر صفر حریف را شکست دادند.

در این دیدار برای آینده‌سازان الهام فرهمند 2 گل و صفورا جعفری، شیدا تخشا و سوزان ستوده هرکدام یک بار گلزنی کردند.

با این پیروزی پر گل تیم آینده‌سازان میهن نجف‌آباد همچنان در صدر جدول باقی ماند و با این برد قاطع در برابر تیم سوم جدول قدرت خود را به رخ رقبا کشید.

همیاری ارومیه در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال بانوان میزبان گاز ایلام است.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418851,0914116,82719,342139,0382,552,837