عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1116
تاریخ انتشار: چهارشنبه 15 مهر 1394 - 9:47
نویسنده: admin
 نظمی: از گوشت ارزان سربازان تراکتورسازی، کوفته در نمی آید

مدیرعامل سابق تراکتورسازی به خبرنگار کاپ گفت: در این چند روز دیدم که آنها نسبت به مدیریت باشگاه گلایه های منطقی دارند چون در نهایت مدیرعامل است که تصمیم می گیرد و باید پای اتفاق بایتد.

وی ادامه داد: کسب 7 امتیاز از 7 بازی اول اصلا در شان تراکتورسازی نیست و قطعا ارزش امتیازات از دست رفته این 7 بازی روی آینده تیم تاثیر زیادی می گذارد. اگر یادتان باشد ما سال گذشته از 7 بازی اول 16 امتیاز به دست آوردیم و جالب اینکه به همه تیم ها هم 4 تا 4 تا گل زدیم. اصلا برنامه مان این بود که از ابتدا برای موفقیت تلاش کنیم و هیچ بازی را از دست ندهیم. یادم هست به خطیبی گفته بودم که از روز اول برای جمع کردن امتیاز اقدام کنیم و هیچ لحظه ای را برای بعد موکول نکنیم. الان تیم شرایط سال قبل را ندارد و قطعا در آینده ضربه می خورد.

نظمی با اشاره به صحبت های سعید عباسی مبنی بر اینکه مافیایی وجود دارد که به تیم ضربه بزند، تاکید کرد: عباسی چون بی اطلاع است این حرف را می زند. در تبریز هیچ مافیایی وجود ندارد و به نظر من این مساله فرافکنی است. اگر مدیرعامل خودش به این مساله باور داشته باشد، نمی تواند مشکلات را حل کند. در تبریز هواداران تراکتورسازی به صورت خودجوش از تیم حمایت می کنند و ناراحت می شوند. اصلا اینطور نیست که جریانی باشد تا تیم نتیجه نگیرد. به نظر من مشکلات تراکتورسازی از داخل باشگاه است و به فرد بیرونی ربط ندارد. این صحبت ها افراد را از مسیر خود منحرف می کند.

وی درباره اینکه عباسی گفته بود رقم قرارداد امسال حمزه یونس از ادینیو در سال گذشته کمتر است، عنوان کرد: اولا این چیزی که سازمان لیگ درباره رقم قرارداد حمزه یونس اعلام کرده فکر نمی کنم درست باشد. من شنیده ام رقم قرارداد حمزه یونس دو میلیارد و 300 میلیون تومان است، نه یک میلیارد و 300 میلیون تومان! ثانیا همه اسناد می گوید ما سال قبل 400 هزار دلار با ادینیو قرارداد بستیم که با دلار آن زمان در حدود یک میلیارد و 200 میلیون تومان می شود. فقط ادینیو در موقع عقد قرارداد به من گفت 20 گل می زنم و آقای گل می شوم. من هم متممی اضافه کردم که اگراین اتفاق بیفتد 20 هزار دلار پاداش به تو می دهیم. همین! بهتر است دوستان درست شفاف سازی کنند!

مدیرعامل سابق تراکتورسازی درباره مشکلاتی که برای بازیکنان سرباز ایجاد شده، بیان داشت: جذب بازیکن سرباز خوب است اما اینکه ما اکثر بازیکنان را با سهمیه سرباز جذب کنیم و آن هم به صورتی که نیم فصل همه شان به مشکل بخورند، ایراد دارد. ما آذری زبان ها یک ضرب المثل داریم که می گوییم «از گوشت ارزان، کوفته تبریزی در نمی آید». الان هم حکایت این بازیکنان سرباز است. مدیران باشگاه فکر می کردند با جذب بازیکنان مجانی هر چقدر هم اسم و رسم دار به موفقیت می رسند اما دیدید که چه شد.

نظمی در پاسخ به این پرسش که آیا به آینده تراکتورسازی خوش بین است، افزود: با این شرایط خوش بین نیستم و آینده خوبی برای تراکتورسازی نمی بینم. تیم تراکتورسازی بازیکنان خوبی دارد اما تیم خوبی ندارد. به عبارت بهتر این بازیکنان خوب نتوانسته اند متحد شوند و یک گروه خوب را تشکیل دهند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظمی ، مدیرعامل ، تراکتورسازی ، سعید عباسی ، سرباز

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418851081,0976,94119,456139,1522,552,951