عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1099
تاریخ انتشار: یکشنبه 12 مهر 1394 - 10:30
نویسنده: admin
تراکتورسازی به یک بازی بدون تماشاگر و 200 میلیون ریال جریمه محکوم شد

اخبار تراکتورسازی

به گزارش اسپورنیوز، طبق اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس که در هفته هفتم برگزار شده بود، از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تخلفاتی مبنی بر فحاشی و پرتاب بطری به داخل زمین صورت پذیرفت.

این تیم طبق ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی به یک جلسه از برگزاری مسابقه بدون حضور تماشاگران در مسابقه خانگی و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای کریم باقری

مسابقه دو تیم پیکان و پرسپولیس تهران برگزار شد و از سوی کریم باقری، مربی تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر درگیری با بازیکن تیم مقابل که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به توبیخ کتبی و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای تیم فوتبال فولاد خوزستان

دیدار دو تیم فولاد خوزستان و سایپا برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر اهانت به داوری صورت گرفت. این تیم طبق ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی به ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه ۵۰ میلیونی برای تیم صبای قم

مسابقه دو تیم صبای قم و فولاد سپاهان از سری رقابت های لیگ برتر فوتبال در هفته هفتم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم صبای قم تخلفتی مبنی بر اهانت به داور بازی صورت گرفت. این تیم طبق ماده ۷۹ باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

محرومیت و جریمه نقدی برای عادل کلاه کج

دیدار دو تیم کارای شیراز و استقلال اهواز از سری رقابت‌های جام حذفی برگزار شد و از سوی عادل کلاه کج بازیکن تیم استقلال اهواز تخلفاتی مبنی بر اهانت و رفتار زننده نسبت به داور مسابقه صورت گرفت. وی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار تراکتورسازی ، کمیته انضباطی ، فدراسیون فوتبال ، تراکتورسازی ، پرسپولیس ، محروم ، جریمه نقدی

 

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418855411,1761,71719,450108,4072,522,206