عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1072
تاریخ انتشار: یکشنبه 05 مهر 1394 - 14:05
نویسنده: admin
برگزاری دوره رایگان دو و میدانی در آذربایجان غربی استمرار می یابد

اخبار آذربایجان غربی/اخبار ارومیه/به گزارش اسپورنیوز، حسین فهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: کلاس‌های دو و میدانی ویژه نونهالان، نوجوانان و جوانان در طول سال زیر نظر مربیان برجسته و مجرب برگزار می‌شود، تا از این رهگذر نسبت به استعدادیابی همچنین پرورش و شکوفایی نخبه‌های ورزشی گام برداشته شود.

این مقام مسئول با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی مورد اشاره در ماده‌های دو سرعت و استقامت همچنین پرتاب‌ها و پرش‌ها، یادآوری کرد: این سری آموزش‌ها در سالن اختصاصی دو و میدانی شهید امینی ارومیه با همراهی مربیان توانمند و اولیای شرکت‌کننده‌ها برگزار می‌شود.

این فعال ورزشی با اشاره به اینکه در هر دوره بین 30 تا 40 نفر نام‌نویسی کرده و در کلاس‌های مورد اشاره شرکت می‌کنند، خاطرنشان کرد: کلاس‌های آموزشی با حضور و همراهی اولیای نونهالان برگزار می‌شود، تا از این رهگذر آنها هم در جریان روند برگزاری دوره‌های آموزشی قرار گیرند.

وی به انجام رکوردگیری انفرادی برای یکایک شرکت‌کننده‌ها در این دوره آموزشی با هدف تلاش برای پیشرفت آنها اشاره و خاطرنشان کرد: در صورت شکستن رکورد اولیه خود و بهبود دادن آن جوایزی به شرکت‌کننده‌ها اهدا می‌شود، تا از این رهگذر انگیزه و روحیه کافی برای استمرار در فعالیت ورزشی به وجود آید.

رئیس هیئت دو و میدانی آذربایجان غربی با اشاره به برگزاری سه نوبت رکوردگیری برای شرکت‌کننده‌ها در این دوره‌های آموزشی خاطرنشان کرد: استعدادیابی و تلاش برای شکوفا شدن قابلیت‌های نسل جدید از جمله مهم‌ترین مسئولیت‌های افراد فعال در عرصه‌های ورزشی به شمار می‌رود.

فهیمی برگزاری دوره مربی‌گری درجه دو تخصصی دوهای استقامت و نیمه استقامت با اعزام مدرس از طرف فدراسیون را مورد اشاره قرار داد، خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی با شرکت علاقه‌مندان از استان‌‌های مناطق مختلف کشورمان از جمله آذربایجان شرقی، سیستان و بلوچستان، زنجان، کرمان، ایلام و شهرستان‌های تابعه آذربایجان غربی برگزار شد.

این فعال ورزشی و پیشکسوت در رشته دو و میدانی با اشاره به اینکه اقدامات لازم جهت صدور کارت مربی‌گری شرکت‌کننده‌ها انجام گرفته است، یادآوری کرد: مدارک شرکت‌کننده‌ها جهت تحقق این امر به فدراسیون دو و میدانی ارسال شده است.

رئیس هیئت دو و میدانی آذربایجان غربی با اشاره به انتخاب مجید کیهانی به عنوان رئیس فدراسیون دو و میدانی، خاطرنشان کرد: با برگزاری مجمع انتخاباتی این رشته فرد توانمندی مسئولیت قدم برداشتن در این رشته را عهده‌دار شده است، که در صورت هماهنگی بین استان‌ها و مسئولان می‌توان به چشم‌انداز موردنظر دست پیدا کرد.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
1294188572954510,16620,933223,8902,637,689