عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1044
تاریخ انتشار: جمعه 27 شهریور 1394 - 13:50
نویسنده: admin
دوره داوری درجه 3 دو و ميدانی آبان امسال در اروميه برگزار می شود

اخبار آذربایجان غربی/اخبار ارومیه

به گزارش اسپورنیوز به نقل از فارس، وی زمان برگزاری این کارگاه آموزشی را نیمه دوم آبان ماه عنوان کرد و افزود: زمان دقیق برگزاری این سری دوره‌های آموزشی جهت اطلاع ثبت‌نام‌شونده‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد، تا به این ترتیب با آمادگی کافی در کلاس‌ها حضور پیدا کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه برای شرکت در این سری از دوره‌ها علاقه‌مندان باید هنگام ثبت‌نام مبلغی به میزان یک میلیون و 200 هزار ریال به عنوان شهریه نزد بانک ملی واریز کنند، افزود: افراد واجد شرایط با در دست داشتن مدارک برای ثبت‌نام به دفتر هیئت مراجعه کنند.

عضو هیئت رئیسه دو و میدانی آذربایجان غربی با اظهار اینکه باید در بین مناطق مختلف کشور از جمله استان این تفکر نهادینه شود که  برای ورزش باید هزینه کنیم، گفت: در این صورت به معنای واقعی کلمه نشاط و شادابی در ابعاد مختلف حتی سیاسی و اجتماعی در جامعه حکمفرما خواهد شد.

این فعال عرصه ورزش با اظهار اینکه علاقه‌مندان برای حضور در این سری دوره‌های آموزشی به دفتر هیئت در بلوار استاد شهریار، مجموعه ورزشی شهید باکری، طبقه فوقانی سالن دو و میدانی شهید امینی ارومیه مراجعه کنند، گفت: با مراجعه به این مجموعه اطلاعات تکمیلی به دست خواهند آورد.

وی بخش دیگری از سخنان خود ضمن انتقاد از عملکرد رسانه‌های جمعی اعم از صوتی، تصویری و مکتوب به دلیل انعکاس ضعیف اخبار ورزشی خاطرنشان کرد: خبرنگاران با قرار گرفتن کنار تلاشگران این مجموعه از طریق رسانه‌‌ای کردن افتخارآفرینی‌های ورزشکاران برای رشد و بارور شدن استعدادهای آنها کمک کنند.

جاویدی با اظهار اینکه خبرنگاران باید به همه رشته‌های ورزشی به ویژه رشته‌های مدال‌آور مانند دو و میدانی توجه ویژه داشته باشند، گفت: در این صورت تا اندازه زیادی در به اهتزاز درآمدن پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مسابقات منطقه‌ای و بین‌المللی سهم دارند.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
12941885914115,82718,342138,0382,551,837