عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1015
تاریخ انتشار: یکشنبه 25 مرداد 1394 - 11:59
نویسنده: admin
دکتر آقازاده: تقویت روحیه و شادابی دانشجویان مهمترین دستاورد المپیاد دوازدهم

به گزارش اسپورنیوز به نقل از وبدای آذربایجان غربی، آئین افتتاحیه المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور با بر افروختن مشعل دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه آغاز شد که به مدت 7 روز با برگزاری مسابقات ورزشی ادامه خواهد داشت.

دکتر آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان آذربایجان غربی و رئیس المپیاد در این مراسم ضمن خوش آمدگویی به میهمانان و دانشجویان شرکت کننده و قدردانی از حمایتهای استاندار ورزش دوست و دکتر فراهانی معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: امیدوارم این المپیاد سرافرازانه برگزار شود و شاهد افتخارآفرینی شما در این رقابتها باشیم.

وی در ادامه افزود: از آنجایی که همه امکانات در دانشگاه علوم پزشکی مهیا نبود با استانداری هماهنگ کردیم و استاندار را به عنوان رئیس افتخاری المپیاد معرفی نمودیم، با همدلی و همزبانی که در استان ایجاد شد همه سازمان‌ها در هر زمینه‌ای همراه شدند و تمامی امکانات مورد نیاز در اختیار ما قرار گرفت.

آقازاده افزود: برای ما مهم این است که روحیه ورزشی را در دانشجویان زنده و تقویت کنیم و دختران ما تشویق به رقابت شوند. به دست آوردن مدال مهم نیست، مهم حرکت جمعی، تقویت روحیه، شادابی دانشجویان و کار تیمی است.

وی ادامه داد: اگر همه دانشگاه‌ها همکاری کنند می‌توانیم المپیاد خوبی برگزار کنیم و این در حالیست که المپیاد دوازدهم فقط متعلق به ارومیه نبوده بلکه متعلق به همه دانشگاه‌های علوم پزشکی، وزارت بهداشت و متعلق به تمام دختران جامعه ما است.

دکتر آقازاده خاطر نشان کرد: امیدوارم که رقابت خوبی در پیش داشته باشیم و کسانی که آمادگی دارند بتوانند رتبه برتر را کسب کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی با آرزوی سلامتی خطاب به دانشجویان گفت: امیدوارم در پایان این المپیاد پیام دوستی و محبت ملت استان آذربایجان غربی را به دانشگاهها و خانواده هایتان برسانید و روزهایی خوب و خاطره انگیزی را در شهر ارومیه داشته باشید.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
12941885294115,76518,280137,9762,551,775