عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1008
تاریخ انتشار: شنبه 24 مرداد 1394 - 10:15
نویسنده: admin
فاطمه گل نهالی از آذربایجان غربی مدال طلای جشنواره مهر رضوی را کسب کرد

اخبار ورزشی آذربایجان غربی/در جشنواره فرهنگی ورزشی مهر رضوی، فاطمه گل نهالی نماینده شایسته استان آذربایجان غربی مدال طلای ارزشمند این دوره از رقابتها در رشته بوچیا را به خود اختصاص داد و ضمن کسب مقام قهرمانی بالاتر از رقیبان خود از خراسان رضوی و خراسان جنوبی قرار گرفت.

در سایر رشته ها و در ماده میل‌گیری ایستاده، جواد رضایی از خراسان جنوبی قهرمان شد، محمدرضا سلیمی‌پور از استان تهران مقام دوم را کسب کرد و حبیب رمضانی از استان فارس مقام سوم را بدست آورد.

در ماده چرخ نیز جواد رضایی از خراسان جنوبی بر سکوی نخست ایستاد و مدال طلا مسابقات را تصاحب کرد، علی رشیدآبادی از خراسان رضوی نایب‌قهرمان شد و محمدحسین حسینی از مازندران در جایگاه سوم قرار گرفت.

در رشته دو و میدانی بانوان جشنواره فرهنگی ـ ورزشی مهر رضوی زهرا زحمتکش از خراسان جنوبی در ماده پرتاب دیسک نایب‌قهرمان شد و در ماده پرتاب وزنه نیز آسیه شکرویی از خراسان جنوبی در سکوی سوم مسابقات ایستاد.

در رشته دوومیدانی مردان این جشنواره نیز علی اسفهرودی در ماده پرتاب نیزه نایب‌قهرمان شد، در ماده پرتاب دیسک حمید‌الله الهیاری از خراسان جنوبی مقام سوم را کسب کرد و علی اشتری نیز در ماده پرش طول مدال نقره را به گردن آویخت.

در رشته بوچیا جشنواره فرهنگی ورزشی مهر رضوی، فاطمه گل‌نهالی از آذربایجان غربی قهرمان شد، فروغ مظفری از خراسان رضوی عنوان نایب‌قهرمانی را به دست آورد و زهرا محمدی از خراسان جنوبی در جایگاه سوم قرار گرفت.

در رشته بدمینتون این جشنواره نیز رضوان ناصری با کسب سه مدال طلا بر سکوی نخست ایستاد و مینا محمدی با کسب رتبه دوم مدال نقره مسابقات را به گردن آویخت.

جام نایب‌قهرمانی مسابقات باستانی جشنواره فرهنگی ورزشی مهر نیز که به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت برگزار می شود نیز به جواد رضایی نماینده خراسان جنوبی اهدا شد.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418851,0935404,43812,145131,8412,545,640