عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 1000
تاریخ انتشار: پنجشنبه 22 مرداد 1394 - 10:20
نویسنده: admin
سردار جعفری: حضور تیم های ماشین سازی در دسته یک و شهرداری در دسته دو

اخبار ماشین سازی تبریز/اخبار شهرداری تبریز/وی گفت: بر روی پیراهن هر دو تیم آرم شهرداری تبریز نقش خواهد بست اما تیمی که با مربیگری آقای دست‎ نشان بسته شده است با نام ماشین سازی تبریز در لیگ یک حضور خواهد داشت و دیگر تیم که تمریناتش را از یک ماه پیش آغاز کرده در لیگ دو آن هم با نام شهرداری تبریز شرکت خواهد کرد.

جعفری تصریح کرد: با خرید ماشین سازی، شهرداری تبریز دارای دو تیم فوتبال است و باید به این حرکت مثبت شهرداری تبریز که از تیم با ریشه ماشین سازی حمایت کرد، بها داد.‎

وی اظهار داشت: شهرداری تبریز نهادی سازماندهی شده است و تمام امور آن به صورت منظم در بخش‌های تعریف شده انجام می‎پذیرد، به همین دلیل سازمان ورزش و مدیرعامل آن آقای سهرابی را مامور کرده‎ایم تا هر دو تیم را  مدیریت کند.

عضو شورای شهر تبریز ادامه داد: همه باید دست به دست هم بدهیم تا هر دو تیم ماشین‎سازی تبریز و شهرداری تبریز لیگ‌های موفقی را پشت سر بگذارند چرا که هدف اصلی ما از زیرپوشش قرار دادن ماشین‌سازی تبریز آوردن این تیم به روزهای اوج خود است.

وی تاکید کرد: همچنین سیاست کلی حمایت از تیم با ریشه شهرداری تبریز نیز است به همین دلیل امیدوارم هر دو تیم در لیگ‌هایی که حضور دارند، موفق باشند.

سردار جعفری با اشاره به فعالیت‎های شهرداری تبریز در ورزش همگانی اضافه کرد: هیچ‎وقت از ورزش همگانی غافل نبوده و اولویت اول ما در ورزش همگانی است به همین دلیل سازمان ورزش موظف به برگزاری جشنواره‎ها، مسابقات و همایش‎های ورزشی است تا شهروندان عزیز را به سوی سلامتی جسمی، روحی و روانی سوق دهیم.

وی در ادامه همایش پیاده روی محله "قراملک" را که روز جمعه برگزار می‎شود از آن جمله ذکر کرد و گفت: حضور پر شور مردم در این مراسم موجب دلگرمی مسئولان برگزارکننده شده و می‎تواند گام موثری در بسط ورزش همگانی باشد.

خاطرنشان می‎شود، شورای سازمان بالاترین نهاد در خصوص تصمیم‎گیری امور ورزشی است که سازمان ورزش زیرمجموعه این شوراست و اعضای آن عبارت از شهردار، رئیس شورا، سه نفر از اعضای شورا، قائم مقام شهردار و دکتر کوشافر به عنوان پیشکسوت فوتبال هستند.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418851,0685404,41312,120131,8162,545,615