عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 997
تاریخ انتشار: دوشنبه 19 مرداد 1394 - 14:22
نویسنده: admin
مدیرعامل تراکتورسازی به شایعه جدایی بازیکنان سرباز واکنش نشان داد

اخبار تراکتورسازی/وی افزود: هواداران خوب تراکتورسازی نگران نباشند. قطعا در نیم فصل دوم، تیم باید تقویت شود و نمی گذاریم بازیکنی از جمع ما جدا شود. سعید عباسی درباره شرایط تیمش اظهار داشت: شرایط خیلی خوبی داریم. تمرینات تیم به صورت مداوم انجام می شود و بازیکنان کارهای تاکتیکی را جلو می برند. اوضاع تیم عادی است و بازیکنان خود را آماده دیدار سوم مقابل راه آهن می کنند. امیدوارم در این مسابقه نیز یک نتیجه خوب به دست آید.

وی درباره شایعاتی که ظرف روزهای گذشته پیرامون جدایی بازیکنان سرباز در نیم فصل ایجاد شده است، عنوان کرد: واقعیت این است که در مجموعه باشگاه تراکتورسازی اصلا این مسائل وجود ندارد و من نمی دانم برخی این حرفها را از کجا درست می کنند. بازیکنان تراکتورسازی تیم خود را دوست دارند و همدل و همقسم شده اند تا امسال بتوانند تیم را به نتیجه ای مطلوب برسانند.

مدیرعامل تراکتورسازی ادامه داد: از سوی دیگر فقط دو بازیکن ما در نیم فصل سربازی شان تمام می شود و سایرین بعد از نیم فصل دوران خدمتشان به پایان می رسد. حتی آن دو بازیکنی که خدمت سربازی شان به پایان رسیده هم ابراز علاقه کرده اند که در تراکتورسازی بمانند.ضمن اینکه چند بازیکن برای کسر خدمت سربازی اقدام کرده اند که شاید با این مساله موافقت نشود.  تا اتمام خدمت سربازی بازیکنان راه زیادی در پیش داریم.بعد از نیم فصل رقابت های لیگ قهرمانان آسیا شروع می شود و قطعا همه بچه ها دوست دارند در این مسابقات اتفاقات خوبی را برای تراکتورسازی رقم بزنند. به طور کلی ماجرای سربازان موجب نگرانی ما نشده است.

عباسی در پاسخ به این پرسش که چقدر به موفقیت تیمش در آینده خوش بین است، تاکید کرد: صد درصد خوشبینم. اگر بدبین باشم که باید در خانه ام بنشینم! در این صورت دیگر چه نیازی به کار کردن است؟

وی با اشاره به مساله پخش سراسری بازی های لیگ برتر خاطرنشان کرد: مسئولان مربوطه این موضوع را پیگیر هستند. نامه نگاری هایی انجام شده و از طریق استاندار آذربایجان نیز اقدام کرده ایم. ضمن اینکه در نشستی که داشتیم صحبت های خوبی رد و بدل شد. حال باید ببینیم در آینده چه می شود.

مدیرعامل تراکتورسازی درباره نظر سنجی که هفته گذشته برنامه نود درباره نقل و انتقالات ترتیب داده بود و تراکتورسازی بهترین نشد، گفت: برنامه نود خیلی کارها می کند که مورد توجه نیست. برای ما این مسائل مهم نیست چون به بهترین عملکرد در نقل و انتقالات جام نمی دهند. خداراشکر می کنم که تیم خوبی بسته ایم و همه سعی مان را می کنیم تا بهترین نتایج را به دست آوریم.

عباسی در پاسخ به این پرسش که آیا هنوز هم از فردوسی پور دلخور است، افزود: من اصلا با فردوسی پور کاری ندارم که بخواهم دلخور باشم یا خیر! او هر اتفاقی در فوتبال رخ می دهد، در برنامه اش به تصویر می کشد اما این همه تغییر در تراکتورسازی رخ داده، از دید فردوسی پور پنهان است. به همین خاطر شخصا اهمیت نمی دهم و به دنبال این هستم که تیمم به دور از حاشیه کارهایش را جلو ببرد. این موضوع بزرگترین آرزوی ما است.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418858451,3662,21145,528191,1482,604,947