عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 996
تاریخ انتشار: دوشنبه 19 مرداد 1394 - 14:19
نویسنده: admin
سامان نریمان جهان: افتخار می کنم آذربایجانی هستم

اخبار تراکتورسازی/وی در ادامه افزود: به تازه‌گی مصدومیت من رفع شده است و خوشحالم‌ از اینکه در ترکیب تیمم توانستم موفق عمل کنم.

نریمان جهان در مورد کاپیتانی خود گفت: البته بستن بازوبند کاپیتانی در بازی با گسترش فولاد برایم خوش یمن بود زیرا توانستم یک گل به ثمر برسانم.
بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی در خصوص نگاهش به تیم ملی فوتبال کشورمان عنوان کرد: با توجه به اینکه کی‌روش در انتهای فصل گذشته مرا به تیم ملی دعوت کرد با تمام وجود تلاش می‌کنم که بهترین بازی‌‌ها را ارائه داده و نظر وی را برای دعوت به تیم ملی کشورم جلب کنم.
وی در پاسخ به سوال آیا باز هم بازوبند کاپیتانی را به بازو خواهید بست گفت: افتخاری‌ بود که نصیب من شد ولی حق ایران پوریان  است که بازوبند به وی داده شود زمانی که وی در بازی نبود با اجازه کادر فنی و بازیکنان به من داده می‌شود.
نریمان جهان بیان کرد: من چون آذری هستم حضور در تراکتور برایم افتخار است و به آذری بودن خود می‌بالم.
بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی در خصوص روند تیم تصریح کرد: البته با توجه به تغییرات عمده در تراکتور هماهنگی این تیم کمتر بوده است که در بازی‌های بعدی هماهنگی بین بازیکنان بیشتر خواهد شد باید بگویم همه تیم‌ها به این صورت هستند و هفته‌های بعدی منظم‌تر خواهند شد.
بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی با پرداختن به دربی تبریز و گل زنی‌اش در این شهرآورد گفت: همه بازیکنان‌ زحمت کشیدند که اولین برد را در دومین بازی لیگ برتر رقم زدند و از اینکه یکی از گل‌ها به اسم من به ثبت رسید خدا را شکر می‌کنم.
وی در پایان یاد آور شد: ما باید از همین هفته‌ای نخستین امتیازات را جمع آوری کنیم وگر‌نه در میانه فصل از کورس عقب می‌مانیم و باید  در صورت امتیازات از دست داده بمانیم که به طور حتم در این راستا از هیچ تلاشی فرو گذاری‌ نمی‌کنیم و ضمن موفقیت تیم دل هواداران‌ تراکتور را شاد می‌کنیم.
کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
1294188566854510,10520,872223,8292,637,628