عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 975
تاریخ انتشار: دوشنبه 25 خرداد 1394 - 11:52
نویسنده: admin
عباسی: تراکتوری می‌بندیم که هیچ داوری مانع قهرمانی‌اش نشود

اخبار تراکتورسازی/وی در مورد اینکه آیا زمان حضور اولیویرا در ایران مشخص شده است، گفت: معمولاً برای اینکه آمدن یک مربی قطعی شود این مسئله منوط به امضای پیش‌قرارداد است. این 2 روز که تعطیل بود این کار انجام نشد. باید پیش قرارداد امضا شود. تا اولیویرا به ایران بیاید البته هنوز بحث جذب بازیکنان ملی را قطعی نکرده‌ایم باید این موارد هم به طور دقیق مشخص کنیم تا با حضور سرمربی تمرینات با قدرت آغاز شود.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در مورد اینکه آیا در جلسه امروز برای صحبت با گزینه‌های دوم و سوم مربیگری تراکتورسازی بحثی صورت گرفت، تصریح کرد: تا به امروز با هیچ شخصی به جز اولیویرا مذاکره نکردیم و تصمیمی هم به مذاکره با شخص دیگری  نداریم. حضور این مربی برای فصل بعد تقریباً نهایی شده و باید زمان‌بندی بازگشت او به ایران را مشخص کنیم.
عباسی در رابطه با بیانیه‌ای که هیأت مدیره در راستای اعتراض به رأی کمیته حقیقت‌یاب اتفاقات هفته پایانی لیگ برتر صادر کرده است، عنوان کرد: در این رابطه پیش از تشکیل جلسه با برخی اعضای هیأت مدیره صحبت کرده بودیم در جلسه امروز نظر سایر دوستان را هم پرسیدیم و به این نتیجه رسیدیم که موارد مدنظرمان را در بیانیه‌ای که همه مشاهده کردند بیان کنیم.
وی در مورد بحث مذاکره باشگاه تراکتورسازی با سیدمهدی رحمتی و علیرضا بیرانوند خاطرنشان کرد: ما به دنبال جذب دروازه‌بان مطمئن هستیم و عقل حکم می‌کند چند گزینه مطمئن مدنظرمان باشد تا اگر هر کدام از این دوستان بنا به شرایطی به باشگاه‌های دیگر رفتند بتوانیم نفر بعدی را جذب کنیم. همچنین شاید یک بازیکن از لحاظ مالی به بودجه ما نزدیک‌تر باشد به همین خاطر مذاکرات را به طور دقیق دنبال می‌کنیم.
عباسی در رابطه با بحث حضور مهدی شریفی به عنوان یکی از سهمیه‌های سرباز باشگاه تراکتورسازی، خاطرنشان کرد: اینطور که بنده فکر می‌کردم قرار بود شریفی در سپاهان بماند و در جریان این مسئله نیستم.
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پایان گفت: انشاالله برای لیگ پانزدهم باید تیم را به قدری قوی ببندیم که هر کسی هر مدلی سوت زد برایمان مهم نباشد.
اخبار تراکتورسازی , سعید عباسی , مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی , لیگ برتر , باشگاه تراکتورسازی
کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
1294188573354510,17020,937223,8942,637,693