عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 973
تاریخ انتشار: دوشنبه 25 خرداد 1394 - 11:19
نویسنده: admin
اخبار تراکتورسازی/آخرین خبرها از نقل و انتقالات باشگاه تراکتورسازی

اخبار تراکتورسازی/از طرفی تراکتوری‌ها به دنبال جذب علیرضا بیرانوند هستند. این دروازه‌بان آینده‌دار نفت تهران در حال حاضر از معافیت تحصیلی استفاده می‌کند و تراکتوری‌ها به دنبال این هستند که او را برای گذراندن خدمت سربازی به این تیم بیاورند. این شرایط برای مهدی شریفی ستاره فصل گذشته سپاهان هم وجود دارد. از طرفی دیگر آندرانیک تیموریان و لوسیانو ادینیو هم ظاهرا در تراکتور ماندنی هستند. همچنین تراکتوری‌ها به دنبال جذب پریرا هم هستند هر چند که پرسپولیس هم رقیب آنها در این انتقال به شمار می‌رود.

 
از سویی دیگر برخی شنیده‌ها حاکی از این است که احتمال دارد هاشم بیک‌زاده راهی تراکتورسازی شود.
 
چند بازیکن دیگر تراکتورسازی مثل سامان نریمان جهان و فرید کریمی هم به دلیل باقی ماندن چند ماه از دوران سربازی‌شان سال بعد هم به طور قطع در تراکتورسازی خواهند بود.
 
آخرین بازیکن تاثیرگذار تراکتورسازی که البته وضعیت نامعلومی دارد، فرشاد احمدزاده است که دوران خدمت سربازیش در این تیم تمام شده و با توجه به اینکه به صورت قرضی از پرسپولیس به این تیم رفته، باید دید در نهایت تراکتوری‌ها می‌توانند مدیران سرخ‌های پایتخت را قانع کنند تا این بازیکن در تبریز بماند یا اینکه احمدزاده به پرسپولیس بر می‌گردد.
 
نکته پایانی نقل و انتقالات تراکتورسازی، وضعیت مبهم بازیکنان سرباز این تیم مثل حمودی، عشوری و خلیل‌زاده است. مسئولان تراکتورسازی در حال تلاش هستند تا بتوانند این بازیکنان را در فصل آتی در خدمت خود داشته باشند.
اخبار تراکتورسازی , نقل و انتقالات تراکتورسازی , باشگاه تراکتورسازی , فرشاد احمدزاده , سامان نریمان جهان
کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418852901,1761,46619,199108,1562,521,955