عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 957
تاریخ انتشار: شنبه 16 خرداد 1394 - 11:25
نویسنده: admin
مهدی کیانی برای ماندن در تراکتورسازی شرط و شروط گذاشت

 

اخبار تراکتورسازی/کیانی ادامه داد: الان تیم‌های دیگر درصدد برنامه‌ریزی هستند ولی وضعیت تراکتورسازی از لحاظ بازیکن و کادر فنی هنوز مشخص نشده است.

«امسال باید تیمی قوی ببندیم تا با شرایط بهتری لیگ را آغاز کنیم»، وی با بیان این جمله ادامه داد: در این چند سال در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان نشدیم و در لیگ برتر هم به قهرمانی نرسیدیم، بنابراین باید تقویت شویم چون باید در چند جبهه بجنگیم. در فصل گذشته واقعاً فشار زیادی به تیم وارد شد و از کمبود بازیکن رنج بردیم اما امیدوارم در فصل آینده همه چیز تغییر کند.

کیانی با اعلام اینکه قراردادی با باشگاه تراکتورسازی ندارد، تصریح کرد: اولویتم تراکتورسازی است، چون این تیم و هوادارانش را دوست دارم. البته هنوز 30 درصد از مبلغ قرارداد فصل گذشته‌ام را نگرفته‌ام. مسئولان باشگاه تراکتورسازی باید اول مطالبات مرا بدهند تا بعد از آن در مورد فصل بعد مذاکره کنیم.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: این موضوع در مورد دیگر بازیکنان هم باید در نظر گرفته شود. اگر قرار باشد طلبم را نگیرم آن وقت هم کار من سخت خواهد شد هم کار تراکتورسازی. البته من هنوز با تیمی مذاکره نکرده‌ام و منتظر تماس مسئولان تراکتورسازی هستم.

 

 

 

 

 

اخبار تراکتورسازی , اخبار باشگاه تراکتورسازی , نقل و انتقالات لیگ برتر , اخبار لیگ برتر , نقل و انتقالات تراکتورسازی , اخبار نقل و انتقالات باشگاه تراکتورسازی , اخبار نقل و انتقالات لیگ برتر, مهدی کیانی

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418857591,3662,12545,442191,0622,604,861