عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 951
تاریخ انتشار: سه شنبه 19 اسفند 1393 - 16:33
نویسنده: admin
اظهارنظر ناپسند مدیرعامل سابق استقلال در مورد گزارشگر طرفدار تراکتورسازی

 

وی درباره اینکه آیا نگران واکنش پرسپولیسی ها نیست گفت: مگر پرسپولیسی ها این همه عدد 6 را نشان می دهند ما حرفی می زنیم؟این کری ها نمک فوتبال است.تا دو سال پیش پروین هر بار من را می دید عدد 6 را به من نشان می داد اما وقتی مدیرعامل استقلال بودم با تلاش بازیکنان و پرویز مظلومی 4 بار متوالی پرسپولیس را شکست دادیم.از دو سال قبل تا امروز هم هر بار پروین را می بینم عدد 4 را به او نشان می دهم.بنده خدا دو سال است حرفی نمی زند.

مدیرعامل سابق استقلال در ادامه گفت و گوی خود،دربرابر این خواسته که یک دروغ سیزده بگوید بیان داشت: فتح الله زاده جای بلاتر را در سال 94 می گیرد.بهتر است بگویید فتح الله زاده رییس فدراسیون فوتبال ایران می شود.برخی مواقع مجبوریم یک سری واقعیت ها را در قالب طنز بیان کنیم.هر چند که کفاشیان صندلی ریاست را دو دستی چسبیده و آن را رها نمی کند.

فتح الله زاده درباره اینکه گویا احمدی نژاد به خود او گفته بود که استقلالی است عنوان کرد:نه ایشان به من چیزی نگفت اما شنیدم جایی گفته است که استقلالی است.البته دکتر روحانی هنوز نم پس نداده است و مشخص نیست قرمز است یا آبی.

وی درباره علاقمندی عادل فردوسی پور و جواد خیابانی بیان داشت:شک نکنید عادل صد در صد قرمز است.البته قرمز بودن او خوش خیم است.خیابانی هم فصلی است.یک فصل قرمز است یک فصل آبی.در فصل های مختلف تغییر رنگ می دهد.

مدیرعامل سابق استقلال درباره اینکه از بین جواد ظریف،علی مطهری و مرتضی پاشایی،کدامیک شخصیت سال 93 محسوب می شوند:ظریف دیگر!او توانست نتایناهو را با اوباما در بیاندازد.البته اسم ظریف،ظریف است و 100 کیلو وزن دارد.او از لحاظ فیزیکی به من شباهت های زیادی دارد.من شخصا به ظریف علاقه زیادی دارم چون او یک دیپلمات خبره است و کشورش را خیلی دوست دارد.ظریف سرباز فداکار نظام است.

وی درباره اینکه آیا در سال جدید دوباره مدیرعامل استقلال می شود یا نه گفت:هر چیزی احتمالش هست.این خریدارانی که با من صحبت کرده اند گفته اند اگر موفق شوند که استقلال را خریداری کنند فتح الله زاده را مدیرعامل می کنند.هر چه خدا بخواهد ولی من هیچ وقت خودم را از استقلال و هواداران جدا نمی دانم.

فتح الله زاده درباره اینکه پیش بینی می کند سرمربی فصل بعد استقلال چه کسی باشد بیان داشت:هر گزینه ای می تواند باشد.برخی می گویند قلعه نویی،گروهی می گویند منصوریان.شاید هم گزینه سوم.

وی درباره اینکه آیا منظورش فرهاد مجیدی است گفت:ممکن است.مهم این است هر کسی سرمربی استقلال شود از او حمایت شود.

فتح الله زاده درباره اینکه صراحتا بگوید آیا صحت دارد فصل گذشته در اواسط فصل حکم اخراج قلعه نویی را نوشته بود اما منصرف شد اظهار داشت:نه،اخراج قلعه نویی به ذهن من خطور نکرد چه برسد به اینکه بخواهم آن را روی کاغذ بیاورم.من پای قلعه نویی تا آخرین لحظه ایستادم.

اخبار تراکتورسازی/

کد امنیتی رفرش

این نظر توسط فتح الهي در تاریخ 1394/02/07 و 23:25 دقیقه ارسال شده است

عمو فتل كت و كله،
بيرو كشكتو بساب
آقاي فتح الله زاده


نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418851,2305404,57512,282131,9782,545,777