عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 934
تاریخ انتشار: دوشنبه 18 اسفند 1393 - 15:21
نویسنده: admin
نمی توانستم ببینم آندو بین آن همه پرسپولیسی تک افتاده

 

وی ادامه داد: «تراکتورسازی کاملا تیم برتر زمین بود و اگر دقت می کردیم می توانستیم 3، 4 گل دیگر به ثمر برسانیم. البته روز خوب سوشا مکانی هم بود و چند توپ را عالی گرفت.»

هافبک تراکتورسازی درباره ایراد سوشا مکانی به توپ جمع کن های بازی تصریح کرد: «من حواسم کاملا به بازی بود و متوجه نشدم که میان مکانی و توپ جمع کن ها چه اتفاقاتی رخ داد.»

کامدار درباره درگیری اش با محسن بنگر تصریح کرد: «واقعیت این است که در آن صحنه محسن بنگر و آندرانیک تیموریان درگیر شدند اما بنگر فحاشی کرد و من هم از کوره در رفتم. البته چیز خاصی به او نگفتم و فقط تذکر دادم حق ندارد فحاشی کند. بعد از آن هم امید عالیشاه به سمت من آمد و آرامم کرد. عالیشاه می گفت بنگر با آندو درگیر شده تو چرا خودت را قاطی می کنی که من هم گفتم مگر می شود همه بازیکنان شما بریزند روی سر آندو و آنوقت ما هم نگاه کنیم؟ نمی شد آندو را تنها بگذاریم.»

وی درباره حاشیه های زیادی بازی دیروز بیان داشت: «همیشه بازی های مهم حاشیه های زیادی هم دارد. این مساله غیر طبیعی نبود.»

کامدار درباره انتقاد پرسپولیسی ها از فشردگی بازی‌ها تصریح کرد: «برایم جالب بود که درخشان گفته به دلیل خستگی باختیم. اگر فشاری بود، برای هر دو تیم بود و نه فقط پرسپولیس. آنها که اصلا یکروز بیشتر از ما استراحت بودند. ضمن اینکه چند مهره کلیدی مان را هم نداشتیم.»

وی در پایان افزود: «از هواداران تراکتورسازی ممنونم که از ما حمایت کردند و روز خوبی را رقم زدند. امیدوارم بتوانیم در ادامه هم نتایج خوبی کسب کنیم.»

اخبار تراکتورسازی/

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
12941885241,0976,85719,372139,0682,552,867