عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 923
تاریخ انتشار: شنبه 16 اسفند 1393 - 20:10
نویسنده: admin
پیش بازی شهرداری ارومیه میزان مشهد/لشگركشی10هزارنفری برای برد+پوستربازی

 

دیدار تیم های شهرداری ارومیه و میزان مشهد ساعت 17 در سالن 6000 نفری ارومیه برگزار می شود.

در این بازی ناظر فدراسیون والیبال محمود حداد می باشد و اصغر حاج كاظمي و عليرضا غريب به عنوان داوران اول و داور دوم قضاوت این دیدار را بر عهده خواهند داشت.

تیم واليبال شهرداری ارومیه مقتدارنه توانست به جمع چهار تیم مرحله نیمه نهایی صعود نماید و هم اکنون به عنوان تيم اول صعود كرده از گروه خود ، از امتياز دو بار ميزباني در اين مرحله از رقابت ها بهره خواهد برد.

بی شک بازیکنان و شاگردان جهانگیر سید عباسی می خواهند با ارائه یک بازی بی نقص و تماشایی و در عین حال منسجم، تیم میزان را شکست دهند تا تقريبا کار آن ها را در ارومیه تمام كرده و به اميد صعود به فينال، راهي مشهد براي برگزاري دومين بازي پلي آف گردند.

بدون ترديد همه هواداران و تماشاگران بافهم و والیبال بلد ارومیه اي برای حضور در سالن مسابقه و حمایت از تیم محبوب شان لحظه شماری می کنند و به جرات می توان گفت ظرفیت سالن  6000 نفری یکی دو ساعت قبل از شروع بازی آن هم خيلي بيشتر از ظرفيت سالن تکمیل خواهد شد چون همگان ديده اند كه اروميه ميزباني بي بديل در تاريخ ادوار واليبال كشور بوده است.

در اين مسابقه رويارويي دو ليبروي تيم ملي عبدالرضا علیزاده از تیم ارومیه و فرهاد ظریف از تیم مشهد در نوع خود جالب خواهد بود و بدون شك عبدالرضا علیزاده به عنوان لیبروی شهرداری ارومیه سعي در ارائه يك بازي بدون ايراد و بي نقص خواهد داشت تا اثبات کند كه شايستگي پوشيدن پيراهن اول تيم ملي والیبال کشورمان را دارد.

از طرفي ديگر رويارويي پوريا فياضي و ميلاد عبادي پور با دريافت كنندگان قدرتي تيم مشهد نيز جالب به نظر مي رسد.این دو بازیکن ارومیه در طول فصل نشان داده اند که در مقابل رقبای خود مهار شدنی نیستند و به خوبی می توانند ار پس حریف رو در روی خود بر بیایند.

اما جالب ترين تقابل ديدار فردا جدال سرعتي زن هاي هر دو تيم مي باشد. تيم ميزان مشهد از دو كوتاه زن تيم ملي برخوردار بوده و در تيم مقابل حامد رضايي تا اينجاي كار يكي از بهترين هاي ليگ 93 بوده و در بردهاي تيم شهرداري اروميه نقش به سزايي را ايفا نموده است. بازي فردا كه از ديد كواچ پنهان نخواهد ماند انگيزه بازيكناني چون حامد رضايي را دو چندان خواهد كرد تا براي اولين سالي كه كواچ خود در انتخاب بازيكنان براي تيم ملي دخالت خواهد داشت ، شايستگي هاي خود را براي پوشيدن پيراهن تيم ملي به اثبات برساند. بدون ترديد حامد رضايي در فصل 92 هم يكي از بهترين بازيكنان ليگ بوده كه هم در دفاع روي تور، هم در سرويس و هم در آبشار يكي از كليدهاي موفقيت تيم شهرداري اروميه بوده است.

به عبارتي اروميه شهر عاشقان واليبال و سالن زيباي غدير فردا شاهد يك بازی بسیار زيبا خواهد بود كه احتمال مي رود فينال اين رقابت ها هم به زيبايي و كيفيت اين بازي نرسد. درست است كه تيم ميزان مشهد از هفت بازيكن ملي پوش بهره مي برد ولي بازي كردن در سالن غدير شرايط خاص خود را مي طلبد كه مطمئناً بهترين تيم هاي اروپايي هم در سالن غدير با مشكل مواجه خواهند شد.

به هر حال تیم ارومیه با بازیکنان باغیرت و سرشار از انگیزه ای که در ترکیب خود دارد، با ياري خدا مي خواهد با حمایت هواداران پرشور و تماشاگران خونگرمش پیروز این دیدار باشد و شبی به یاد ماندنی و بی نظیر را برای هواداران فراهم كرده و كار صعود خود به مرحله نهايي را هموار سازد.

اين ديدار به طور زنده از شبكه ورزش و شبكه استاني آذربايجان غربي پخش خواهد شد.

پیش بازی شهرداری ارومیه میزان مشهد/لشگركشی10هزارنفری برای برد+پوستربازی

برنامه کامل دو دیدار مرحله نیمه نهایی (بازی رفت) به شكل زير مي باشد:

شهرداری ارومیه - میزان مشهد   ساعت 17 سالن 6000 نفری ارومیه

پیکان تهران - شهرداری تبریز    ساعت 17 سالن خانه والیبال تهران

اخبار شهرداری ارومیه/

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418851,0924116,82819,343139,0392,552,838