عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 922
تاریخ انتشار: شنبه 16 اسفند 1393 - 19:45
نویسنده: admin
تونی اولیویرا: هواداران حمایتمان می‌كنند/تراکتورسازی را وارد حاشیه نکنید

 

وی درباره شرایط تراکتور بعد از بازی با الاهلی گفت: بازیکنان ما آماده‌اند و برای این بازی تمرین‌های خوبی انجام داده‌ایم. ما مقابل تیمی بازی داریم که از تاریخچه خوبی برخوردار است.

سرمربی تراکتورسازی درباره وضعیت پرسپولیس نیز اظهار کرد: شاید پرسپولیس در جدول جایگاه خوبی نداشته باشد اما این دلیل نمی‌شود که از کیفیت این تیم کاسته شود. پرسپولیس چهار بازی است که نباخته و در بازی‌های آسیایی خوب ظاهر شده است. ما بازی خودمان را انجام می‌دهیم، می‌دانیم که بازی سختی خواهیم داشت و برای عبور از سد این تیم آماده شده‌ایم.

تونی اولیویرا درباره لیست ۱۸ نفره خود در این بازی اظهار کرد: ما ۱۵ بازیکن آماده برای این بازی داریم و می‌دانیم که فردا چطور می‌توانیم لیست ۱۸ نفره‌مان را کامل کنیم. اگر کسی بتواند از نظر بازیکن به ما کمک کند، از او ممنون خواهیم شد اما ما برای این بازی بهانه‌ای نمی‌آوریم چون هواداران خوبی داریم و می‌دانیم که آنها تا آخرین لحظه از ما حمایت می‌کنند. شاید هم ما تا آخرین لحظه با ۱۱ بازیکن در میدان حاضر شویم.

سرمربی تراکتورسازی درباره دوس سانتوس بازیکن برزیلی تیمش ادامه داد: بازیکن برزیلی ما تنها سه جلسه تمرین کرده است اما کارت بازی او دیروز صادر شده و می‌تواند ما را در این بازی همراهی کند. او یک مشکل بزرگ دارد که امیدوارم باشگاه مشکلش را حل کند تا بتوانیم در بازی فردا او را روی نیمکت داشته باشیم.

وی درمورد اینکه مشکل بازیکن برزیلی چه چیزی است، افزود: من مدیر برنامه‌های او نیستم و اطلاعی از مشکلش ندارم. امیدوارم مشکلش حل شده باشد؛ اگر مشکلش هم حل شود، او در ترکیب ثابت تیم ما نیست و روی نیمکت خواهد نشست.

تونی اولیویرا در رابطه با غیبت بازیکنانش در این فصل گفت: این فصل ما با بازیکنانی مثل کیانی و شیروند در بازی‌ها حاضر شدیم و امیدوارم مشکل ما حل شود.

سرمربی پرتغالی این تیم درباره مشکلات کلیدی تیمش گفت: مشکلات تراکتورسازی به من مربوط نمی‌شود و در حیطه وظایف باشگاه است. آن‌ها باید بگویند که از تیم چه انتظاری دارند و من در این مسائل دخالت نمی کنم.

تونی الیویرا در خصوص این که چطور می خواهد گابریل را مهار کند، اظهار کرد: همانطور که بازیکن کلیدی الاهلی را مهار کردیم این بازیکن را هم مهار می کنیم. ما در لیگ قهرمانان آسیا آماده ظاهر شدیم و برای لیگ برتر هم آماده هستیم. تنها تفاوت لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا در این است که بازیکنان از یکدیگر شناخت دارند و بازیکنان ما هم بازیکنان پرسپولیس را به خوبی می‌شناسند. شناخت بازیکنانم از پرسپولیس از شنتاختشان از بازیکنان الاهلی بیشتر است.

وی ادامه داد: با این تفاسیر ، شناخت لازم از پرسپولیس را داریم. حتی اگر این تیم بازیکن جدیدی به تیمش اضافه کرده باشد. ما پرسپولیس را آنالیز کرده ایم و برای مهار محسن بنگر که به خط حمله برای سر‌زنی اضافه می‌شود نیز برنامه داریم. با توجه به بضاعتی که داریم پرسپولیس را مهار می کنیم. ما هم بازیکنانی داریم که بتوانند ضربه سر بزنند و نقش بنگر در تیم ما را بازی کنند. ما در بازی با الاهلی خوب دفاع کردیم.

تونی الیویرا درباره حضور تماشگران در بازی این تیم خاطر‌نشان کرد: در بازی با الاهلی ما ۳۵ هزار تماشاگر داشتیم و انتظار داریم که در این بازی هم ما را تنها نگذارند؛ چرا که حضور آنها نقطه قوت ما است. مطمئنم که در این مسیر هواداران همراه من و تراکتور خواهند بود.

وی درباره حضور محسن دلیر در این بازی گفت: محسن دلیر حدود یک هفته بود که با ما تمرین نکرده بود. هنوز هم نام وی در لیست ۱۸ نفره نیست. شاید دلیر آخرین انتخاب من در این لیست باشد.

سرمربی سرخپوشان آذربایجان در رابطه با نحوه بازی تیم اش گفت: سعی می کنیم با فشار آوردن و پرس کردن روی پرسپولیس، توپ و زمین را در اختیار داشته باشیم. سعی می کنیم که با پاس‌های سریع از عمق دفاع حریف راهی به دفاع‌شان پیدا کنیم.

در ادامه کاظم شهریاری، روابط عمومی تراکتورسازی درباره درگیری دروازه بان الاهلی با یکی از اصحاب رسانه، اظهار کرد: با توجه به آن درگیری ما پاسپورت یک نفر از کادر فنی و دروازه‌بان الاهلی را ضبط کردیم اما با توجه به این که ناظر بازی گفت درگیری در حین بازی بوده است و نیروی انتظامی نتوانست در این مسئله دخالت کند. ما فیلم این اتفاق را به ناظر بازی دادیم و آنها قول مساعد دادند که با این دروازه بان برخورد کنند.

در بخشی از این کنفرانس، تونی الیویرا با یکی از خبرنگاران درگیری لفظی داشت و گفت که تراکتورسازی را وارد حاشیه نکنید.

اخبار تراکتورسازی/

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
1294188558654510,02320,790223,7472,637,546