عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 909
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 اسفند 1393 - 18:22
نویسنده: admin
بمناسبت روز درختکاری/کفاشیان به نیت تراکتورسازی درخت تبریزی كاشت

 

همچنین سید محمد مجابی، معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست با تقدیر از علی کفاشیان برای توجه به فرهنگ درختکاری گفت: حضور چهره‌های سرشناس ورزشی کشور در طرح‌های محیط زیست، سبب اقبال و توجه عمومی به این موضوع خواهد شد.

همچنین این مراسم با حاشیه‌هایی همراه بود که در زیر می‌خوانید:

*هنگامی که کفاشیان نهال‌ها را می‌کاشت نمی‌دانست نام آنها چیست و از مسئولان محیط زیست می‌پرسید که آیا این نهال‌ها میوه می‌دهد یا خیر. وی دومین درختی که کاشت یک اصله نهال درخت تبریزی در پارک پردیسان بود و اعلام کرد که این نهال به نیت سازمان لیگ بوده و البته چون تبریزی است به نیت باشگاه تراکتورسازی خواهد بود. وی سومین نهال را همراه با مجابی معاون ابتکار کاشت.

*فدراسیون فوتبال همراه با محیط زیست بنری مشترک داشتند و به کفاشیان اصرار می‌کردند وی پشت این بنر برود و عکس بگیرد.

*کفاشیان امروز در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره جاسم کرار صحبت نکرد در حالی که پیش از این گفته بود او را به کمیته انضباطی فرستادم تا محرومش کنند.

*کفاشیان امروز به سفرش به بحرین اشاره کرد و گفت‌: تا جایی که بتواند تلاش می‌کند تا بحث میزبانی جام ملت‌های آسیا در سال 2019 به طول انجامد تا وی بتواند با توجه به کرسی جدیدی که گرفته است در تصمیم‌گیری‌ها نظر بدهد. فروردین ماه قرار است مسئولان AFC بازدیدی از امکانات ورزشگاه‌های ایران داشته باشند.

*هیچ کدام از نواب رئیس و حتی دبیر‌کل فدراسیون فوتبال امروز همراه با کفاشیان در مراسم درختکاری حضور نداشتند و تنها ملامحمد رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال ، کفاشیان را همراهی می‌کرد.

*کفاشیان در پایان مراسم به مجابی گفت به شما ماموریت می‌دهم هفته‌ای یک بار به درختان سر بزنید که سبز شوند چرا که من سال گذشته در اطراف کمپ تیم‌های ملی نهالی کاشتم که خشک شدند. الان از شما می‌خواهم که به این درختان سرکشی کنید البته حواستان باشد با خبرنگاران نیایید چون آنها مانع ایجاد می‌کنند و درختان خشک می‌شوند!

اخبار تراکتورسازی/

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
1294188570554510,14220,909223,8662,637,665