عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 890
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 اسفند 1393 - 17:28
نویسنده: admin
خبر فوری/شکایت ملوان بندرانزلی از آتلتیکومادرید اسپانیا به فیفا

 

اخبار فوتبال ایران و جهان

آرش نجفی وکیل باشگاه ملوان بندرانزلی در همین خصوص کاملا توضیح داد و گفت: شرایط سنی عزت اللهی طور بود که باشگاه تصمیم گرفت این بازیکن را ترانسفر کند. این بازیکن پیشنهادهای خوبی از تیم های مطرح ایتالیایی داشت اما پدرشان اصرار داشت که به تیم مطرحی برود و ایجنت ایشان در هلند کارهای انتقالش برای رفتن به آتلتیکومادرید را انجام دهد.

وی ادامه داد: طبق توافقاتی که با آقای محجوب انجام شد ایشان چون نمی خواستند سد راه پیشرفت این بازیکن شوند موافقت کردند. بعد از موافقت و قراردادی که امضا شد باشگاه اتلتیکومادرید متعهد شد 100 هزار یورو به خاطر این انتقال به باشگاه ملوان بپردازد و قرارداد هم موجود است.

او در خصوص بد قولی باشگاه آتلتیکومادرید ادامه داد: ایجنت ایرانی که به عنوان کارگزار کار می کند مدعی شد باشگاه آتلتیکومادرید هیچ پولی پرداخت نکرده اند. باشگاه باید طبق قراردادی یک ماهه این پول را پرداخت می کرد و برای ما جای تعجب دارد که باشگاه بزرگ آتلتیکومادرید این کار را نکرده است.

نجفی خاطر نشان كرد: ما مکاتباتی با باشگاه آتلتیکومادرید داشتیم و قرار شده جواب نهایی را به ما بدهند. در صورتی که به تعدتشان عمل نکنند مجبور هستیم به فیفا شکایت کنیم. مدیر برنامه های این بازیکن ادعا کرده که تا زمانی که عزت اللهی در تیم بزرگسالان بازی نکند پولی پرداخت نمی کنند اما در قرارداد هیچ اشاره ای به این موضوع نشده و ما هم منتظر پاسخ حقوقی هستیم. امیدوارم هر چه زودتر این پول پرداخت شود.

اخبار فوتبال ایران و جهان/

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418853791,1761,55519,288108,2452,522,044