عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 874
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 اسفند 1393 - 20:54
نویسنده: admin

 

اخبار تراکتورسازی

وي ادامه داد: شايد کانال‌هاي آلوده‌اي در مورد رفت و آمد اوليويرا وجود دارد که او دائما در تبريز در رفت و آمد است. شايد آنها فکر مي‌کنند که جامعه فوتبالي ايران عقب مانده است.

امير حاج‌رضايي با اشاره به اين که در کشور ما براي خودي‌ها منفذ‌هاي کوچکي براي اشتغال و به کارگيري استعدادهاي آن‌ها وجود دارد، گفت: اين در حالي است اين منفذها براي برخي افراد ناتوان دروازه گشادي است که از دستمزدها و پول‌هاي مردم استفاده مي‌کنند. تراکتورسازي با اوليويرا فصل قبل هم در ليگ قهرمانان آسيا حذف شد و نتيجه‌ لازم را کسب نکرد. ما در ايران تنها استعداد سوزي داريم و از پتانسيل‌هاي داخلي استفاده نمي کنيم.

اين کارشناس و آناليزور فوتبال ايران در آناليز عملکرد چهار تيم ايراني در ليگ قهرمانان آسيا، تشريح کرد: به طور کلي ما از 12 امتياز ممکن چهار امتياز به دست آورده ايم و در مجموع عملکرد چهار تيم ايراني با شروع خوبي همراه نبوده است و اين بخشي از واقعيت فوتبال ايران است که در سطح آسيا و به خصوص غرب آسيا با مشکلاتي همراهيم.

امير حاج رضايي با اشاره به عملکرد تيم فوتبال پرسپوليس، نيز بيان کرد: ذهنيت مردم از پرسپوليس با توجه به نتايج ضعيفي که در ليگ کسب کرده بود چندان مثبت نبود، چرا که آن‌ها در انتهاي جدول قرار گرفته بودند و بايد با تيم خوبي همچون لخويا قطر که مربي بزرگي همچون لادروپ داشت مقابله مي‌کردند.

وي ادامه داد: ما بايد بدانيم که کشورهاي حوزه خليج فارس علي‌رغم امکانات و زير ساخت‌ها از منابع انساني مستعدي برخوردار نيستند و به هيچ وجه با ايران قابل قياس نخواهند بود. ما در کشور حرارت و استعداد فوتبالي بالقوه‌اي داريم اما از ظرفيت‌هاي خود به هيچ وجه استفاده نکرده ايم. پرسپوليس با بازي که از خود نشان داد توانست هواداران را از خود راضي نگه دارد و همين موضوع عاملي خواهد بود که از بازي‌هاي بعدي تماشاگران به ورزشگاه بيايند و اين پيروزي‌ها مطمئنا تماشاگر گريزي را در فوتبال ايران پايان مي‌دهد.

امير حاج‌رضايي در پاسخ به علت فشارهاي وارده به حميد درخشان پس از تغييرات مديريتي در پرسپوليس، تصريح کرد: اصلا به اين روند اعتقادي ندارم. اگر ارکان باشگاه به درستي سازماندهي شده باشند نبايد به مربي اخطاري داد و با مربي ديگري به صورت آشکار وارد مذاکره شد. اين که يک مربي متوجه مي‌شود براي او آلترناتيو انتخاب کرده‌اند در روند فعاليت او و بازيکنانش تاثير منفي خواهد داشت.

وي همچنين با اشاره به جايگزين‌هاي حميد درخشان در پرسپوليس، بيان کرد: درخشان با قطبي قابل مقايسه نيست. آنها به جهت فني با يکديگر تفاوت دارند و درخشان کاملا بالاتر از قطبي قرار دارد. در فوتبال مربي فاکتور بزرگي است مشروط بر اين که امکانات لازم را داشته باشد، حتي قوي‌ترين مربيان هم نمي توانند بدون اين که ابزار و امکانات لازم را داشته باشند خوب عمل کنند. اين که پرسپوليس مي‌خواهد مربي‌اش را ابقا يا برکنار کند به خودشان مربوط است اما بايد بگويم که روش انتخاب شده اصلا صحيح نيست و اين موضوع جايگاه مربي را متزلزل مي‌کند.

حاج رضايي در مورد عملکرد تيم نفت در اولين ديدار خود با توجه به مشکلات مالي که براي اين تيم به وجود آمده بود، خاطر نشان کرد: پيامدهاي بدي در فوتبال ايران وجود دارد. باشگاهي که در مديريت و امتياز گيري خوب عمل کرده است بايد با مشکل مالي همراه باشند و يک روز قبل از بازي با چنين مشکلاتي دست به گريبان باشند. فوتبال ايران در مسيري قرار گرفته که از ريل خارج شده است.

اين كارشناس فوتبال اظهار داشت: متاسفانه وقايعي که در مورد تيم فوتبال نفت رخ داد عليه فوتبال ايران است. پاختاکور تيم با سابقه‌اي است در حالي که نفت در بازي‌هاي برون مرزي تجربه‌اي ندارد. بزرگترين دروازه‌بان هاي دنيا هم اشتباه مي‌کنند و نبايد شکست را تنها به يک نفر نسبت داد، در صحنه گل بيرانوند کم تجربگي کرد، در مورد منصوريان هم بايد بگويم او از مربيان آينده دار فوتبال ايران است و نبايد با يک شکست او را به انزوا کشيد.

امير حاج‌رضايي در ادامه به عملکرد تيم فولاد خوزستان در ليگ قهرمانان آسيا اشاره کرد و گفت: فولاد در ابتداي فصل به دليل مسائل سربازي و کارت معافيت‌ها با مشکلاتي همراه شد که در ادامه گريبان اين تيم را گرفت.

اسکوچيچ مربي باسوادي است که وارد فوتبال ايران شده است و کار خود را دنبال مي‌کند. سه موضوع عليه فولاد خوزستان در اولين ديدارش وجود داشت؛ قضاوت ناعادلانه داور اهل کره‌جنوبي، اخراج مهدي بدرلو و فرصت سوزي بازيکنان عاملي براي تساوي فولاد در اوليل بازي‌اش در ليگ قهرمانان آسيا بود. هرچند فولاد دو سه هفته اي است که بد بازي مي‌کند و به قول مربي‌اش در شرايط بحراني قرار دارد.

وي ادامه داد: فوتبال ايران همچون فيلم‌هاي فارسي ته انباري شده است که هيچ چيز در آن مشخص نيست. اين روند نيازمند بازنگري است، فوتبال ايران بايد از نظر ساختاري، سياستگذاري و مديريتي اصلاح شود.

اخبار تراکتورسازی/

کد امنیتی رفرش

این نظر توسط تراختورچی در تاریخ 1393/12/11 و 10:58 دقیقه ارسال شده است

کارشناس آلترناتیو بهتره خود شماها هم برین کنار و اجازه حضور جوانترها را بدین.
تونی مربی محبوب ما و بهترین مربی حال و حاضر لیگ برتر ایرانه.
نمیدونم شاید کسانی هم از اومدن تونی بهره مالی هم میبرن ولی به هر حال تونی مربی محبوب ماست.
رسول هم بهتر بود پارسال همون گسترش می موند و با آرامش کار می کرد و پس از چند سال تجربه میومد تراختور.
کدوم مربی با تجربه ای کل بازیکنان تیم موفق پارسال رو عوض می کرد.


این نظر توسط محسن در تاریخ 1393/12/11 و 10:50 دقیقه ارسال شده است

اینکه در اخراج خطیبی سرمایه سوزی شده واقعا درسته ولی آقای حاج رضایی که تیمهای اروپایی هر روز بهت پیشنهاد سرمربیگری تو تیمشونو میدن و شما رد میکنی!! تا حالا یه مسابقه از جام باشگاهای اروپا رو از نزدیک دیدی؟؟
این آقایی که شما میگی مربی بی کیفیتی هست تیمشو برده فینال جام باشگاههای اروپا!! فکر نکنم در وهم شما هم بگنجه! پس در حد خودت و فهم خودت حرف بزن!


نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418857281,3662,09445,411191,0312,604,830