عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 867
تاریخ انتشار: شنبه 09 اسفند 1393 - 16:34
نویسنده: admin

 

اخبار تراکتورسازی

وی درباره اشتباهات فردی بازیکنان تراکتورسازی تاکید کرد: نمی دانم چرا این اتفاقات می افتد. در بازی های لیگ قهرمانان آسیا جای هیچ اشتباهی نیست. متاسفانه بازیکنان تمرکز خود را زود از دست می دهند و اشتباه می کنند.

مهاجم تراکتورسازی درباره گلی که مقابل نسف قارشی به ثمر رساند، تاکید کرد: همیشه گل زدن را دوست دارم. وقتی موقعیتی نصیبم می شود فقط سعی می کنم به بهترین شکل ممکن آن را به گل تبدیل کنم. برایم هم فرقی نمی کند در چه فضایی هستم. در بازی گذشته نیز احمد کامدار پاس طلایی برایم ارسال کرد و نتوانستم پاس او را گل نکنم. خوشحالم که گل زیبایی به ثمر رساندم اما حیف که تیم شکست خورد.

ادینهو درباره بازی با الاهلی امارات بیان داشت: این بازی در خانه است و نباید امتیاز از دست بدهیم. 5 بازی باقیمانده و می شود شکست قبل را جبران کرد. الان هم باید بتوانیم الاهلی امارات را شکست دهیم و 3 امتیاز با ارزش این مسابقه را کسب کنیم. اگر این بازی را ببریم، شانس زیادی برای صعود خواهیم داشت.

وی در پایان افزود: از همه هواداران تراکتور می خواهم به ورزشگاه بیایند و حمایتمان کنند. خودم هم واقعا دوست دارم دوباره برای تیمم گل بزنم. فکر می کنم می توانم این کار را انجام دهم.

اخبار تراکتورسازی/

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
1294188570354510,14020,907223,8642,637,663