عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 843
تاریخ انتشار: سه شنبه 28 بهمن 1393 - 19:40
نویسنده: admin

 

اخبار تراکتورسازی

خداداد عزیزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: قدرت اصلی تیم پدیده در بازی‌‌های خانگی این تیم بوده و نتایج خانگی این تیم در مشهد بهتر از بیرون خانه بوده است.

وی گفت: تیم پدیده در بازی‌های خارج از خانه تنها در مسجد سلیمان به برتری دست یافته بود و تراکتورسازی توانایی پیروزی برابر پدیده را در خانه خود داشت، اما فکر می‌کنم تیم‌های تبریزی آنالیز کاملی از تیم پدیده نکرده و این تیم را دست کم گرفته بودند.

وی گفت: پدیده تیم توانمندی است و من به این تیم احترام قائل هستم و این تیم نتایج خوبی را در لیگ برتر کسب کرده است.

عزیزی گفت: تراکتورسازی سه بار برابر پدیده شکست خورده است که اگر بعد از شکست در مشهد، تیم پدیده مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گرفت شکست‌های بعدی این تیم در تبریز اتفاق نمی‌افتد.

سرمربی مشهدی تیم شهرداری تبریز در مورد برکناری رسول خطیبی بعد از شکست برابر پدیده مشهد گفت: فکر می‌کنم در مورد رسول خطیبی مسئولان باشگاه تراکتورسازی عجله کرده و تراکتورسازی با رسول خطیبی هنوز جزو تیم‌های مدعی بود، اما در فوتبال حرفه‌ای برکناری می‌تواند حتی برای مربیان بزرگ نیز صورت گیرد.

سرمربی تیم شهرداری تبریز در مورد تونی الیویرا نیز گفت: من تونی را در تیم تراکتورسازی شناختم و برای وی در این سمت آرزوی موفقیت دارم.

اخبار تراکتورسازی/

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
1294188559754510,03420,801223,7582,637,557