عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 839
تاریخ انتشار: دوشنبه 27 بهمن 1393 - 18:51
نویسنده: admin

 

اخبار تراکتورسازی

وی ادامه داد: بی شک موفقیت تیم از هر چیزی مهم تر است و بنده هم از این به بعد و از روی سکوها و در کنار هواداران از تیم بزرگ تراکتور حمایت خواهم کرد.

خطیبی اضافه کرد: تیم تراکتورسازی امروز بیش از گذشته به حمایت هواداران تراکتور نیاز دارد و امیدوارم که تیم محبوب شهرم بتواند در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا موفق و سربلند باشد.

وی، با آرزوی موفقیت برای تیم تراکتورسازی در ادامه لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: برای هیات مدیره باشگاه و بازیکنان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که بتوانند در ادامه راه موفق باشند.

خطیبی با اشاره به اینکه پس از برکناری ام وظیفه داشتم تا برخی از مسائل را بازگو کنم تا اذهان عمومی و هواداران فهیم و متعصب تراکتورسازی در جریان اتفاقات روی داده قرار بگیرند، گفت: اکثر کارشناسان و فوتبالی های ایران در خصوص عملکرد فنی بنده اظهار نظر کرده و کارنامه مرا خوب ارزیابی کرده اند که این نشانگر تلاش مجموعه عوامل باشگاه در کسب موفقیت است.

خطیبی افزود: عمده ناراحتی من از ابتر ماندن برنامه سه ساله ای بود که به باشگاه ارائه داده بودم، چون خیلی دوست داشتم تا با اجرایی شدن این برنامه مدون که با کار کارشناسی چند ماهه تنظیم شده بود، شاهد اوج گیری دوباره فوتبال آذربایجان در سطح کشور باشیم.

رسول خطیبی به عنوان مربی جوان و بومی از ابتدای فصل چهاردهم رهبری تراکتورسازی را بر عهده گرفت و در نیم فصل قهرمان شد، اما ۱۹ بهمن ماه جاری از سوی هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز کنار گذاشته شد.

تونی الیویرا مربی ۶۹ ساله پرتغالی جانشین خطیبی شده است.

اخبار تراکتورسازی/

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
12941885961,0976,92919,444139,1402,552,939