عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 832
تاریخ انتشار: یکشنبه 26 بهمن 1393 - 20:00
نویسنده: admin

 

اخبار تراکتورسازی

وی ادامه داد: انشالله با کمک آقای تونی در هر بازی برای رسیدن به پیروزی، به میدان خواهیم رفت تا با کسب بهترین نتایج، هواداران تراکتور را نیز خوشحال کنیم.

وی در خصوص پیروزی ۳ بر ۲ تیمش در مقبال صبای قم، بیان کرد: همه بازیکنان با تمرینات بسیار خوب و تمرکزی که داشتند، می خواستند سه امتیاز کسب شود. خدا را شکر توانستیم با شکست دادن صبای قم، وضعیتمان را بهتر کنیم. امیدوارم شرایط تیممان هر روز بهتر شود. بازی تماشاگر پسندی را انجام دادیم که امیدوارم هواداران تراکتور راضی باشند.

ادینهو درباره برکناری رسول خطیبی از سرمربیگری تراکتورسازی، اظهار داشت: آقای خطیبی دانش بسیار خوبی دارد و در هر بازی به بازیکنان کمک می کرد. امیدوارم در ادامه زندگیش موفق باشد. من وی را خیلی دوست داشتم.

مهاجم تراکتورسازی درباره دیدار پیش روی تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان، بیان کرد: بازی سختی مقابل نفت مسجد سلیمان داریم. در چند روز باقی مانده تا روز بازی، تمرینات را به صورت کامل جدی و پرفشار برگزار می کنیم تا انشالله با تاکتیک و نکات فنی آقای اولیویرا سه امتیاز را کسب کنیم با شناخت خوبی به مسجد سلیمان خواهیم رفت.

وی در خصوص نامش در صدر جدول گلزنان لیگ برتر و اینکه آیا می تواند این عنوان را تا پایان فصل مسابقات حفظ کند؟، گفت: خوشحال هستم که در صد جدول گلزنان هستم و امیدوارم در پایان فصل به عنوان آقای گل لیگ برتر ، دست یابم، البته باید بگویم موفقیت تیم مهمتر از این موضوع است. امیدوارم هواداران تراکتور از بازی هایی که انجام می دهم، راضی باشند.

بازیکن تراکتورسازی در پایان، اظهار داشت: مطمئن باشید تمام تلاشمان را تا پایان مسابقات انجام خواهیم داد تا برای تراکتورسازی، عملکرد خوبی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا ثبت شود.

اخبار تراکتورسازی/

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
129418858851,3662,25145,568191,1882,604,987