عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 820
تاریخ انتشار: سه شنبه 21 بهمن 1393 - 20:43
نویسنده: admin

 

اخبار تراکتورسازی

واکنش های منفی و ابراز تاسف بازیکنان و هواداران تراکتورسازی پس از این اتفاق به قدری چشمگیر بود که کار را برای انتخاب جانشین خطیبی بسیار دشوار کرد.

در حالی که مدیرعامل تراکتورسازی و اعضای هیئت مدیره هنوز به روشنی دلیل برکناری خطیبی را اعلام نکرده اند، خود خطیبی در اظهاراتی تامل برانگیز اعلام کرد که از وی درخواست شده بود پیش از برکناری خودش استعفا دهد که این درخواست را قبول نکرده است.

این صحبت ها در کنار محبوبیت خطیبی در بین بازیکنان و هواداران تراکتور چالش بزرگی برای هیئت مدیره باشگاه ایجاد کرده و بدون شک در این شرایط که دلیل قانع کننده ای برای این تصمیم شان ندارند، تنها راه رهایی از فشارهای موجود انتخاب یک جانشین معقول برای خطیبی است.

بلافاصله پس از اعلام خبر برکناری خطیبی از چند گزینه احتمالی برای جانشینی وی یاد شد که در این میان چند نام آشنا دیده می شود که همیشه یک پای ثابت گزینه های سرمربیگری تراکتورسازی هستند. علی دایی، تونی الیویرا، فراز کمالوند، فرهاد کاظمی و حمید استیلی گزینه هایی هستند که هیئت مدیره تراکتورسازی بایستی با هوشیاری یکی از آنها را انتخاب کند تا یک تیر و دو نشان بزند. بدون شک مقبولیت نفر انتخابی در بین تراکتوری ها باید به حدی باشد که حضورش روی نیمکت کمی فشار سنگین برکناری خطیبی را از روی دوش هیئت مدیره بردارد.

تصمیم به برکناری خطیبی در مقطع فعلی از هر منظری اشتباه بود و این سرمربی جوان حداقل تا پایان فصل نیاز به حمایت داشت تا تیمی که ساخته بود را به مقصد برساند. این اتفاق به هر ترتیبی که بود نیفتاد و بسیار سخت است که یک سرمربی دیگر در شرایط فعلی ، تراکتور را از لحاظ فنی متحول کند بنابراین الویت هیئت مدیره باشگاه مقبولیت گزینه انتخابی در بین بازیکنان و هواداران تراکتور است تا حدالامکان جو تیم به سمت آرامش سوق داده شود.

اخبار تراکتورسازی/

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129418857091,23213,41232,49657,0002,470,799