عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 804
تاریخ انتشار: یکشنبه 19 بهمن 1393 - 17:49
نویسنده: admin

 

لیگ دسته یک/اخبار تیم فوتبال شهرداری اردبیل

این بازی در حالی متعادل و محتاط آغار شد که هر دو تیم نیمه اول را به ارزیابی یکدیگر سپری کرده و با نتیجه بدون گل به رختکن رفتند.

نیمه دوم نیز متعادل آغاز شد اما اینبار پس از دقایقی این تیم گیتی پسند بود که جلو کشید، اما پس از گذشت دقایقی از نیمه دوم بازی ، تیم فوتبال شهرداری اردبیل بازی را به تعادل کشیده بود كه داوری نامطلوب باعث شد که بازی پرخورد دنبال شود.

چنانچه داور این دیدار در حالی که برخورد دو بازیکن در بیرون از زمین را با کارت زرد جریمه می کرد، خطای مسلم و خطرناک مدافع گیتی پسند بر روی قاسمی نیز نادیده گرفته نمی شد.

علاوه بر این از خطای محرز مهاجم گیتی پسند بر روی نصرت غنی زاده کاپیتان شهرداری اردبیل نمی شود گذشت. در این صحنه بازیکن گیتی پسند با دست به صورت مدافع شهرداری اردبیل ضربه شدیدی وارد کرد.

اعتراض اصولی و آرام کادر فنی تیم فوتبال شهرداری اردبیل به عملکرد داوری ، تاوان سنگینی برای این تیم داشت و داور بازی دو مربی این تیم را در دقایق ۳۲ و ۳۵ از نیمکت اخراج کرد.

در ادامه دیدار ربیعی سرمربی تیم شهرداری اردبیل که نشان می داد ضعف گیتی پسند را شناسایی کرده است، دست به تعویض زد و با آوردن علی غلام، موسی شهبازی و میلاد احمدی مجد تلاش کرد که بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد، ولی بی دقتی مکرر مهاجمان شهرداری اردبیل نتیجه بازی را تغییر نداد.

در این دیدار رضا قاسمی داور بازی با عملکرد پرنوسان و قضاوت بحث انگیز بویژه در اخراج دو مربی تیم فوتبال شهرداری اردبیل موجب تشنج در دقایقی از بازی شد.

تیم فوتبال شهرداری اردبیل با این تساوی با 2 پله سقوط در رده هشتم جدول گروه الف دسته یک باشگاه های کشور قرار گرفت.

این تیم در هفته چهاردهم در ورزشگاه تختی اردبیل میزبان استقلال اهواز است.

لیگ دسته یک/اخبار تیم فوتبال شهرداری اردبیل

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید

امکانات
12941885364115,77218,287137,9832,551,782