عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 785
تاریخ انتشار: پنجشنبه 16 بهمن 1393 - 15:42
نویسنده: admin

 

اخبار تراکتورسازی

رسول خطیبی در نشست خبری پیش از بازی با پدیده مشهد در جمع خبرنگاران پس از تبریک دهه فجر اظهار داشت: ما بعد از بازی با ملوان شرایط را مهیا کردیم و در تمریناتی که برگزار کردیم روی نقاط ضعف و قوت پدیده کار کردیم و این هفته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم.

خطیبی ادامه داد: امیدوارم فردا تیم تاکتیکی پدیده را با تفکرات تاکتیکی خود شکست دهیم و بازیکنانمان به خوبی می‌دانند که اگر فردا 3 امتیاز را نصیب تیم خود کنیم به صدر جدول رده‌بندی بر می‌گردیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من از هواداران تراکتورسازی درخواست کردم که در بازی تراکتورسازی پدیده مشهد با حمایت‌هایشان سکوی نخست جدول رده‌بندی لیگ برتر را به تراکتورسازی برسانند و امیدوارم فردا حرف من را زمین نیندازند و بتوانیم با حمایت آنها به 3 امتیاز برسیم و صدر جدول را به هواداران هدیه کنیم.

خطیبی درباره اظهارات غزنوی عضو هیئت مدیره باشگاه تصریح کرد: قبل از هر چیزی لازم می‌دانم به عباسی مدیرعامل باشگاه تبریک بگویم و برای او آرزوی سربلندی و موفقیت دارم. غزنوی بزرگ ماست و من هیچ‌وقت جواب بزرگان را نمی‌دهم و انشاءالله در جلسه بعد از بازی خواهیم داشت صحبت‌هایم را خواهم گفت ولی معتقدم تمامی انتقادها در راستای موفقیت تیم تراکتورسازی است و منظور دیگری وجود ندارد.

وی افزود: با این وجود کسانی که فوتبال را می‌دانند به خوبی مطلع هستند که تیمی که از هفته 5،6 صدرنشین بوده و اگر فردا پیروز شود به صدر جدول بر می‌گردد یک تیم مدعی است؛ نمی‌دانم چگونه عضو هیئت مدیره باشگاه معتقد است که تیم ما نتیجه نگرفته است. هیچ کجای دنیا چنین بحثی نمی‌توان پیدا کرد و مطمئنم نظرشان پیشرفت تراکتور است ولی بهتر است حرفه‌ای فکر کنند.

سرمربی تیم تراکتورسازی با اشاره به فحاشی‌های صورت گرفته در دیدار مقابل ملوان تأکید کرد: ما پس از این دیدار تفکرمان را روی 3 امتیاز دیدار فردا گذاشتیم ولی امیدواریم عباسی در باشگاه یک تیم قوی درست کند و از نفراتی بهره‌گیری کند که کادر فنی فقط به فکر مسائل تاکتیکی باشند و این مسائل را مدیریت باشگاه حل کند.

خطیبی خاطرنشان کرد: هواداران دقت کنند که منظور من از حماسه حضور در بازی تراکتورسازی پدیده مشهد ، تلافی کردن شعارهای هواداران ملوان نیست بلکه ما می‌خواهیم با حضور و حمایت خود از تیم ، اعتراضمان را نشان دهیم و مناسب هواداران تراکتورسازی نیست که با توهین بخواهیم آن شعارها را تلافی کنیم و فردا نیز نمی‌خواهیم مسائل غیرفوتبال را ربط دهیم بلکه هدفمان رسیدن به صدر جدول رده‌بندی است.

وی درباره گردهمایی پیشکسوتان تراکتورسازی که دیروز صورت گرفت گفت: از تمامی پیشکسوتان و رسانه‌ها که همواره کنار ما حضور داشتند و تا امروز در تاریخ تراکتورسازی زحمت کشیدند تشکر می‌کنم و دیروز یک خاطره شیرین رخ داد که امیدوارم این خاطره‌ها تکرار شود.

سرمربی تیم تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که وضعیت بازیکنان سرباز تراکتور به کجا انجامید گفت: هنوز تکلیف این بازیکنان مشخص نیست و امیدوارم هر تصمیمی که می‌خواهند بگیرند ولی تکلیف این بازیکنان را زود مشخص کنند تا ما بدانیم که با کدام بازیکنان قرار است در آسیا حضور پیدا کنیم.

خطیبی اظهار داشت: تراکتورسازی سال گذشته با هزینه 25 میلیارد تومان وارد لیگ برتر شد که ما امسال این هزینه‌ها را به نصف رساندیم؛ پارسال میانگین سنی تیم 30 سال بود که امسال به 25 سال رساندیم و قراردادهای بازیکنان یکساله بود که امسال 2 و 3 ساله امضاء کردیم و باید از این دید به عملکرد کادر فنی نگاه کرد.

وی گفت: یک تیم اروپایی مثل رئال، بایرن و بارسلونا وقتی می‌خواهد میانگین سنی بازیکنانش را کاهش دهد هر سال فقط یک سن کاهش می‌دهد ولی ما به یکباره 4 سال کاهش دادیم که کار فوق‌العاده‌ای بود.

اخبار تراکتورسازی/

کد امنیتی رفرش

این نظر توسط عليزاده در تاریخ 1393/11/16 و 21:45 دقیقه ارسال شده است

ما فردا در ورزشگاه حاضرشده وحق ملواني ها را كف دستشان مي گذاريم تا بدانن با كي طرفن


این نظر توسط عليزاده در تاریخ 1393/11/16 و 21:45 دقیقه ارسال شده است

ما فردا در ورزشگاه حاضرشده وحق ملواني ها را كف دستشان مي گذاريم تا بدانن با كي طرفن


نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
12941885122,0892,1017,916132,5682,405,877