عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 727
تاریخ انتشار: دوشنبه 06 بهمن 1393 - 13:19
نویسنده: admin

 

اخبار تراکتورسازی

وی درباره دیدار با ملوان بیان داشت: ملوان تیم بسیار خوبی است. فیروز کریمی با حضور در ملوان تغییرات زیادی انجام داده و ما باید روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کنیم. برای ما فرقی نمی کند که مقابل چه حریفی قرار می گیریم چون عزم خود را جزم کرده ایم که امسال قهرمان لیگ برتر شویم و هواداران تراکتور را خوشحال کنیم.

مدافع چپ تراکتورسازی که قبل از شروع جام ملت های آسیا از اردوی تیم ملی خط خورد، درباره حذف شاگردان کی روش از این جام تاکید کرد: متاسفانه تیم ملی نتوانست مقابل عراق نتیجه لازم را بگیرد و این مساله دلایل زیادی داشت.

حبیب گردانی افزود: بازیکنانی را با دبدبه و کبکبه به تیم ملی آوردند که نتوانستند کارساز باشند. بازیکنی که سرباز بود با هزار جور نامه نگاری به ترکیب تیم ملی رفت و یک تنه باعث باخت تیم ملی شد. این حرف ها را برای این نمی زنم که خودم خط خوردم اما واقعا اگر بودم می توانستم به تیم کمک کنم. حقم بود به جام ملتها بروم اما کی روش به من اعتماد نکرد.

وی درباره مهرداد پولادی گفت: واقعا از بازیکنی که در جام جهانی بازی کرده بعید بود آن طور دو اخطار پشت سر هم بگیرد و باعث باخت تیم شود. اگر او اخراج نمی شد، راحت می توانستیم عراق را ببریم و به دور بعدی برسیم. متاسفانه اعتقاد کی روش فقط به یکسری بازیکن خاص است و همین مرتضی پورعلی گنجی اگر منتظری مصدوم نمی شد، باید روی نیمکت می نشست اما دیدید که بازی کرد و یکی از بهترین ها بود. متاسفانه به جوانان مملکت بها نمی دهند.

مدافع چپ پای تراکتورسازی همچنین گفت: واقعا حیف که یک سرباز فراری باعث باخت تیم ملی شد. نمی دانم چرا قانون برای همه یکسان نیست. هر آدمی باید طبق قانون مملکت به خدمت سربازی برود و با کسی که قانون را زیر پا گذاشته باید برخورد شود اما مجوز بازی برخی آدم های خاص صادر می شود و می آیند برای تیم ملی بازی می کنند.

گردانی ادامه داد: الان هم گفته اند پولادی قرار است به ایران بیاید اما او به قطر می رود و انگار نه انگار. واقعا اگر حبیب گردانی هم خدمت سربازی نرفته اینقدر برایش نامه نگاری می کردند؟ اگر من برای معافیت از خدمتم پول داده بودم، محرومم می کردند. مثل بازیکنان سربازی که به تراکتورسازی آمده اند. الان همه آنها علاف هستند!

گردانی درباره این شایعه که برخی بازیکنان تیم ملی توسط جواد نکونام خط خورده و یا اضافه شده اند، تصریح کرد: خداوکیلی من از این موضوع چیزی نمی دانم اما فکر نمی کنم نکونام آنطور آدمی باشد. او بازیکن باشخصیتی است و تمام این مسائل با نظر کی روش بوده است. اصلا به نکونام نمی خورد چنین اخلاقی داشته باشد. خود من حقیقتا به قدری خجالتی هستم که با نکونام صحبتی نکردم اما بعید می دانم چنین مسائلی رخ داده باشد.

وی افزود: نکونام اهل این مسائل نیست اما به صورت کلی باید بگویم بازیکنی که بخواهد با چاپلوسی به ترکیب راه پیدا کند، ماندگار نمی شود. چاپلوسی همیشه جواب نمی دهد و آدم باید امیدش به خدا باشد.

مدافع تراکتورسازی درباره احتمال جدایی کی روش خاطرنشان کرد: من با رفتار کی روش آشنایی نداشتم اما در چند روزی که همراه تیم به اردو رفتم، با برخی اخلاق های او آشنا شدم. او مربی است که از نظر فنی واقعا خوب است اما مربیان ایرانی هم داریم که می توانند برای تیم ملی دل بسوزانند و به موفقیت تیم کمک کنند. مربیان ایرانی هرچه باشد بهتر از هر کسی بازیکنان را می شناسند. من نمی گویم کی روش بد است اما مربی ایرانی بهتر است.

گردانی در پایان افزود: من تلاشم را می کنم تا دوباره بتوانم پیراهن تیم ملی را برتن کنم. امیدوارم دوباره به این مهم برسم و بتوانم برای تیم کشورم بازی کنم.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129418853023431,0431,42372,7742,346,083