عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 672
تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 دی 1393 - 15:11
نویسنده: admin

 

لیگ برتر والیبال/اخبار والیبال تیم شهرداری ارومیه

وی اظهار کرد: در هفته های گذشته چندین بازیکن تیم پشت سرهم مصدوم شدند و این کار را برای تیم مان بسیار سخت کرد. متاسفانه مصدومیت میلاد عبادی پور در جریان بازی با نوین کشاورز و پیچ خوردگی پای پوریا فیاضی دو روز قبل از بازی با این تیم باعث شد از دریافت کنندگان اصلي مان استفاده نکنیم و اولین شکست خود را تجربه کنیم.

علیزاده افزود: خوشبختانه با بازگشت از تهران تمرینات بسیار خوبی را پشت سر می گذاریم  و رفته رفته پاسور جدید نیز با تمامی بازیکنان به هماهنگی های بیشتری می رسد. والریو بازیکن بسیار بزرگی بوده و در لیگ های معتبر اروپایی بازی کرده است .

عبدالرضا عليزاده ادامه داد: با تمريناتي كه در حال حاضر انجام مي دهم به بازگشت دوباره خود به تيم ملي مصمم تر هستم و هدفم بعد از ارائه بازيهاي بي نقص در تيم شهرداری ارومیه بازگشت مجدد به تيم ملي كشورمان است.

لیبروی تیم واليبال شهرداری ارومیه تصریح کرد: چند روز دیگر بازی بسیار مهمی مقابل تیم متین ورامین داریم. آنها تیم خوب و قدرتمندي هستند. اما ما هم تیم بسیار بزرگ و حرفه ای هستیم و مطمئناً با تمام قوا به مصاف آن ها خواهیم رفت. همه بازیکنان مصمم هستند که شکست مقابل نوین کشاورز را جبران کنند و علاوه بر اینکه دل هواداران ارومیه ای را یک بار دیگر شاد کنیم بلکه هر سه امتیاز این دیدار را کسب كرده و بتوانیم همچنان صدر جدول را در اختیار داشته باشیم.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129418859076532,44933,634123,3512,396,660