عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 664
تاریخ انتشار: دوشنبه 22 دی 1393 - 18:14
نویسنده: admin

 

اخبار تراکتورسازی

رسول خطیبی بعد از اردوی دوبی در خصوص شرایط تراکتور و تیم ملی گفت و گویی انجام داد که می خوانید:

آقای مهاجرانی ما را تنها گذاشتند

اردوی دوبی واقعا عالی بود و در آنجا امکانات فوق العاده ای داشتیم. باید از مدیریت آقای عباسی تشکر کنم چون در این اردو هیچ کمبودی نداشتیم. باید از سفیر و آقای حشمت مهاجرانی هم ممنون باشم که باعث شدند تمام برنامه های مدنظرمان را اجرا کنیم. در این مدت آقای مهاجرانی دو سه بار کنار تیم بودند و ما را تنها نگذاشتند و در جشن های ولادت حضرت محمد (ص) که باشگاه ایرانیان برگزار کردند حضور داشتیم. آقای مهاجرانی در صحبت هایی که داشتند معتقد بودند تراکتورسازی پتانسیل بالایی دارد و می تواند قهرمان شود و حتی تجربیاتشان را به ما انتقال دادند.

تمرینات بدنسازی در دوبی داشتیم

تمریناتمان در اردوی دوبی بیشتر از لحاظ بدنی بود تا بازیکنان به آمادگی خوبی برسند. در ادامه تمرینات کارهای تاکتیکی را هم با آمادگی بیشتری انجام می دهیم تا برای مسابقات بعد از تعطیلات به آمادگی صد در صد برسیم. بازیکنان در این اردو خیلی خوب بودند و از تمرینات خیلی راضی بودم.

رنکینگ به مربیان روحیه می دهد

رنکینگ مربیان باعث می شود مربیان انگیزه بیشتری برای ادامه کارشان داشته باشند. درست است که این کار انگیزه و روحیه زیادی به مربیان می دهد تا با روحیه بهتری در بازی های آینده ظاهر شویم چون عملکردمان زیر نظر است.اما من زیاد به این مسائل توجه نمی کنم چون موفقیت تراکتورسازی برای من خیلی مهم تر است و می خواهیم در این مجموعه خوب کار کنیم. برای هر مربی افتخار است که در رده بالای قرار بگیرد اما موفقیت تراکتور برای من از هر چیزی مهم تر است.

خودم را رو فرم نگه می دارم

در تمرینات تراکتور در دبی آماده بودم اما نفر دوم شدم. همیشه سعی می کنم خودم را از لحاظ بدنی آماده نگه دارم. شاید بتوانم بازی کنم اما دوست دارم بازیکنان تیمم در زمین بازی کنند چون بهتر هستند.

نباید غرور تیم ملی را بگیرد

بازی تیم ملی را دیدم و فکر می کنم تیم ملی برابر بحرین بازی قابل قبولی را انجام داد. اما نباید فکر کنیم چون در بازی اول بردیم کار تمام شده و کار راحتی در ادامه راه داریم. شرایط سخت است و بازی های سخت ترمان هنوط شروع نشده. من به صعود از گروه امیدوار هستم چون تیم خوبی داریم. اما نباید غرور تیم را ملی را بگیرد. دعا می کنم در این مدت بازیکنان تیم ملی مصدوم نشوند تا با آمادگی کامل در تمام بازی ها حضور داشته باشیم.

تیم ملی هجومی تر شده

تیم ملی نسبت به جام جهانی هجومی تر کار کرد و در فاز حمله خوب بودند. کل تیم برابر بحرین خوب بودند و نمی توانم از بازیکن خاصی اسم ببرم. امیدوارم این بازی ها ادامه داشته باشد.

لک باید خودش را نشان دهد

حامد لک تمریناتش را با تراکتور انجام می دهد و از لحاظ فنی همه چیز دست من است. او با تراکتور هست و باید همانطور که قبلا گفتم در تمرینات خودش را نشان دهد.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129418858682,38712,33931,42355,9272,469,726