عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 593
تاریخ انتشار: جمعه 05 دی 1393 - 17:30
نویسنده: admin

 

اخبار تراکتورسازی

حامد لک بعد از چند هفته سکوت در مورد شرایط این روزهایش می گوید: «واقعا نمی دانم چه بگویم. من در این چند هفته حرفی نزدم و فقط در یک مصاحبه از تراکتوری ها عذر خواستم. درست بر خلاف خیلی از بازیکنان که وقتی از تیمشان کنار گذاشته می شوند مصاحبه های آنچنانی انجام می دهند. شاید گناه من این است که حرفی نمی زنم یا زیاد اهل مصاحبه نیستم.»

دروازه بان مغضوب تراکتورسازی در مورد پیشنهاد ملوان می گوید: «فکر می کنم باشگاه ملوان برای جذب من به تراکتورسازی نامه زده اما جواب منفی شنیده است. مسئولان باشگاه تراکتورسازی سه هفته است که می گویند من اخراجم و جایی در تیم ندارم اما در جواب نامه ملوان ، با جدایی من مخالفت کرده اند. اینها را که می بینم زبانم بند می آید. با خودم می گویم اینقدر زود فراموشم کردند یا می خواهند اذیتم کنند؟ که البته این دومی بسیار بعید است. این روزها به چیزی جز فوتبال فکر نمی کنم اما همه تلاشم برای صحبت با مسئولان باشگاه تراکتورسازی بی نتیجه بوده است.»

حامد لک می گوید: «در این مدت بارها با مدیران باشگاه تراکتورسازی ، سرپرست تیم و دو نفر از اعضای کادر فنی تماس گرفته ام اما هیچ کس جوابم را نمی دهد. واقعا نمی دانم چکار باید بکنم. من در این فوتبال کسی را ندارم و از مسئولان خواهش می کنم که با آینده من بازی نکنند. من اگر در تراکتورسازی بمانم با جان و دل بازی می کنم اما اگر به من نیازی ندارند خواهش می کنم که تکلیفم رامشخص کنند. فکر می کنم بالای 200 بار با مسئولان تراکتورسازی تماس گرفته ام اما جوابم را نداده اند ، حتی یک بار!»

لک در پایان می گوید:«می خواهم از این بلاتکلیفی خارج شوم. الان هم می گویم که رسول خطیبی حق دارد که از دست من ناراحت باشد اما از او می خواهم که با من پدرانه رفتار کند و اگر دوست ندارد که در تراکتورسازی بمانم با جدایی ام موافقت کند و اگر هم نه که برگردم و جواب اعتماد او را بدهم. باز هم از تراکتوری ها و شخص رسول خطیبی و آقای سعید عباسی خواهش می کنم با من رفتار پدرانه داشته و پسر کوچک شان را کمک کنند تا در فوتبالش بیشتر از این ضرر نکند.»

کد امنیتی رفرش

این نظر توسط tiraxtur در تاریخ 1393/10/05 و 20:19 دقیقه ارسال شده است

لک بازیکن خوبی است ولی اشتباهاتی انجام داد که یه بازیکن آماتور اونارو انجام میده ولی در هر حال بخشش از بزرگان است
www.tisharj.ir


این نظر توسط امیر تبریز اوغلی در تاریخ 1393/10/05 و 19:24 دقیقه ارسال شده است

نه رضایت نامه نه بازگشت. باید بمونی بیرون. تراختورونابود کردی


این نظر توسط طوفان در تاریخ 1393/10/05 و 18:27 دقیقه ارسال شده است

آقای لک ما آذری ها مردم آذارنیستیم اما قبول کن بااین بازی های آخر همه را دلگیر کردی وبیشتراز رقبا با تیم آسیب رساند زحمت هم تیمی هایت راهدردادی اما اگر علت خواصی دراین جریان بود صادقانه بارسول عزیز درمیان بگذار حتما کمکت می کند


این نظر توسط تراکتوری در تاریخ 1393/10/05 و 18:27 دقیقه ارسال شده است

حامد لک کم برای تراکتورسازی زحمت نکشیده باید یک فرصت دیگر به او داد هر کسی با توجه به شرایط جسمی و روحیش ممکن است دچار افت شود حتی شما آقای خطیبی چه موقعیت هایی که نتوانستید گل کنید


نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
12941885452,0892,1347,949132,6012,405,910