عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 486
تاریخ انتشار: دوشنبه 03 آذر 1393 - 15:42
نویسنده: admin

برنامه هفته دهم و یازدهم لیگ دسته سهبه گزارش اسپورنیوز به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، بازی های هفته دهم ليگ دسته سه باشگاه های كشور ، روزهای شنبه و يكشنبه (هشتم و نهم آذرماه) و بازی های هفته يازدهم نيز طی روزهای شنبه و يكشنبه (پانزدهم و شانزدهم آذرماه) برگزار خواهد شد.

 

 

اخبار لیگ دسته سه/برنامه لیگ دسته سه

 

هفته دهم شنبه 8 آذر – ساعت 13:45

صدرا نکا - ساتیاپارس کیا بجنورد

استقلال جنوب تهران- آرامش توس مشهد

دریای بابل- فرتاک تهران

یاران دوکوهه تهران- نفت محمود آباد

عمارت گرگان- شهرداری تنکابن

 

شنبه 8 آذر – ساعت 14

مهیار محراب سواد کوه - پارس گستر البرز

استقلال قائمشهر - استو آبیک قزوین

شهدای نیروی هوایی - شهرداری فومن

آبادگران قم- شهرداری بهشهر

استقلال نوین قزوین - فرید کرج

 

شنبه 8 آذر – ساعت 14:15

آبیدار سنندج – نفتون تهران

استانداری کرمانشاه - نوروز بوکان

نیرو جوان خلخال- افرا درب تبریز

مهدیه تبریز -  گندمکاران مغان

کالسمین زنجان - شهرداری همدان

 

یکشنبه 9 آذر – ساعت 14

شهرداری فیروز آباد- شهرداری رودبار 

اروند بندرعباس - پرسپولیس زاهدان

هیات فوتبال زاهدان - شاهین سپهر کیش

شاهین رباط کریم- شهرداری زاچ 

طلوع یاران گز اصفهان - مس نوین کرمان

 

یکشنبه 9 آذر – ساعت 14:15

هلال احمر ساوه - فجر دهلران

استقلال ملا ثانی- پتوی لاله اصفهان

شاهین باغک بوشهر- شهرداری ماهشهر

نفتون – استقلال چرام 

پالایش شازند اراک- پویندگان تلاش مرودشت

 

هفته یازدهم شنبه 15 آذر – ساعت 13:45

سایتار پارس کیا بجنورد - شهید کریمی جویبار

آرامش توس مشهد - صدرا نکا

پارس ایده گرگان - دریای بابل

نفت محمود آباد -  استقلال جنوب تهران

فرتاک تهران - عمارت گرگان

شهرداری تنکابن – یاران دوکوهه

 

شنبه 15 آذر – ساعت 14

پارس گستر البرز - استقلال قائمشهر

پارسیان اسطوره تهران - مهیا محراب سواد کوه

استو ابیک قزوین - شهدای نیروی هوایی

شهرداری فومن - استقلال نوین قزوین

فرید کرج - آبادگران قم

 

شنبه 15 آذر – ساعت 14:15

نفتون تهران - استانداری کرمانشاه

افرا درب تبریز - آبیدار سنندج 

نوروز بوکان - مهدیه تبریز

شهرداری سدان -  نیرو جوان خلخال

ایران داد تهران - کالسمین زنجان

 

یکشنبه 16 آذر – ساعت 14

پرسپولیس زاهدان - شهرداری فیروز آباد

شهرداری زارچ یزد - اروند بندرعباس

شاهین سپهر گیتی - طلوع یاران گز اصفهان

مس نوین کرمان - شاهین رباط کریم

 

یکشنبه 16 آذر – ساعت 14:15

پتوی لاله اصفهان - هلال احمر ساوه

استقلال چرام - استقلال ملاثانی

شهرداری ماهشهر - پالایش شازند اراک

پویندگان تلاش مرودشت - نفتون مسجد سلیمان

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)





تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129318851019067311,69750,8192,107,264