عصر ورزش | پایگاه خبری ورزشی

قوی هستیم و کرونا را شکست می دهیم

ads
کد خبر: 446
تاریخ انتشار: دوشنبه 26 آبان 1393 - 18:19
نویسنده: admin

 

اخبار واليبال بانوان/اخبار اروميه

به گزارش پايگاه خبری ورزش و جوانان آذربايجان غربی ، دشتبان با بیان اینکه، برای بهبودی وضعیت تیم، استراتژی بومی سازی را در پیش گرفته ایم، اظهار کرد: بیشتر با بازیکنان ارومیه ای قرار داد بسته ایم و امسال نیز فقط 3 بازیکن غیر بومی به تیم اضافه شده اند.

وی ادامه داد: می توان گفت با همان تیم لیگ دسته یک صعود کرده ی سال 92 به میدان می رویم و فقط با 3 بازیکن جدید قرار داد بسته ایم.

مربی تیم بانوان شهرداری ارومیه با اشاره به امکانات داده شده به تیم توسط مسئولین اظهار کرد: این امکانات از نظر رفاهی، سالن تمرین، تجهیزات ورزشی و غذا و محل سکونت کاملا رضایت بخش است.

وی در ادامه تصریح کرد:مسابقات سوپر لیگ والیبال بانوان کشور با حضور 6 تیم گاز تهران، دانشگاه آزاد تهران، ذوب آهن اصفهان، میزان مشهد، نماینده شیراز و شهرداری ارومیه رقابت های خود را آغاز می کنند.

شایان ذکر است تیم شهرداری ارومیه ساعت 13 ظهر روز پنجشنبه هفته جاری به مصاف تیم رده ی سوم لیگ برتر سال گذشته، دانشگاه آزاد تهران خواهد رفت.

گفتنی است مسابقات در سالن مجموعه فرهنگی ورزشی مخابرات ارومیه واقع درخیابان خاقانی برگزار خواهد شد و حضور بانوان علاقمند به والیبال رایگان می باشد.

کد امنیتی رفرش
نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم قهرمان لیگ برتر می شود؟(چینش به ترتیب الفبا)

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


امکانات
129418853243431,0651,44572,7962,346,105